🚨 اخبار ارز دیجیتال

Solana (SOL) دوباره به ۱۵۰ دلار افزایش می یابد، آیا اتریوم (ETH) برای سودهای بزرگ پیش رو است؟ الگوی معکوس عظیم شکل گرفت، ۲۰ درصد افزایش در شیبا اینو (SHIB) Stealth

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پتانسیل برگشت اتریوم
  • آخرین امید شیبا اینو؟

سولانا ممکن است بار دیگر آستانه قیمت ۱۵۰ دلار را هدف قرار دهد زیرا قیمت پس از رسیدن به میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ پتانسیل برگشت را نشان می دهد. یکسان شدن روند اغلب یکی از اولین نشانه های برگشت قیمت قریب الوقوع است. با این حال، مهم است که محتاط باشیم زیرا سولانا همچنان در میان مدت در یک روند نزولی است.

نمودار SOL/ETH نشان می دهد که سولانا در چند ماه گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده است، اما ممکن است اخیراً تغییری رخ دهد. قیمت پس از لمس ۲۰۰ EMA، که به عنوان سطح حمایت عمل می کرد، اندکی بهبود یافت. این نشان می دهد که حرکت صعودی ممکن است ایجاد شود.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

نزدیک به منطقه اشباع فروش در حدود ۳۵ است، جایی که RSI در حال حاضر معامله می شود. این می تواند به این معنی باشد که خریداران در شرف مداخله هستند و فشار فروش کاهش می یابد. هیستوگرام MACD همچنین شاخص هایی از یک روند صعودی احتمالی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل حجم نشان دهنده افزایش فعالیت خرید است که می تواند خبر خوبی برای سولانا باشد.

با توجه به افزایش زیاد میله های حجم، به نظر می رسد که معامله گران شروع به ذخیره SOL در این قیمت های پایین تر کرده اند. علی‌رغم این شاخص‌های دلگرم‌کننده، شناخت چالش‌هایی که ممکن است سولانا در بهبودی خود با آن مواجه شود، بسیار مهم است.

پتانسیل برگشت اتریوم

اتریوم ممکن است زمینه را برای افزایش قیمت فراهم کند زیرا دومین ارز دیجیتال بزرگ وارد یک الگوی نزولی شده و همچنین با تکیه بر ۵۰ EMA. در این آستانه فنی، اتریوم می تواند به راحتی بازگردد.

تشکیل گوه در حال سقوط اغلب به عنوان یک الگوی برگشت صعودی تفسیر می شود، که نشان می دهد یک حرکت صعودی در حال نزدیک شدن است و روند نزولی در حال پایان است. با توجه به اقدام اخیر قیمت اتریوم، بالاترین الگو، که معمولاً قبل از شکست است، در حال نزدیک شدن است. ۵۰ EMA، خط آبی در نمودار، به عنوان یک سطح حمایت مهم عمل می کند. این واقعیت که قیمت اتریوم بارها از این سطح بهبود یافته است نشان می دهد که علاقه خرید جدی در این زمینه وجود دارد.

مرتبط با

اگر اتریوم بتواند این حمایت را حفظ کند، احتمال خروج اتریوم از شکل گیری گوه در حال سقوط به یک روند صعودی بسیار افزایش می یابد. شاخص قدرت نسبی یا RSI در حال حاضر نزدیک به ۴۶ معامله می شود که نشان می دهد اتریوم نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروش.

اتریوم این آزادی را دارد که از این موقعیت خنثی خارج شود بدون اینکه تحت فشار فروش زیاد قرار گیرد. تجزیه و تحلیل حجم نشان می دهد که فعالیت خرید به تدریج در حال افزایش است، که نشان می دهد سرمایه گذاران شروع به انباشت اتریوم با این قیمت ها کرده اند. امکان معکوس شدن روند صعودی بیشتر با این واقعیت پشتیبانی می شود که این مرحله انباشت اغلب قبل از یک حرکت قیمت قابل توجه است.

آخرین امید شیبا اینو؟

با وجود کاهش ۲۵ درصدی قیمت که در شیبا اینو شاهد بودیم، هنوز امیدی برای بازگشت حدود ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار وجود دارد. با این حال، نگاهی گذرا به حجم معاملات شیبا اینو به وضوح نشان می دهد که در حال حاضر سودمندترین دارایی در بازار نیست.

اخیراً قیمت شیبا اینو ۲۵ درصد کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش قابل توجهی است. SHIB در حال حاضر به دلیل کاهش در سطح حمایت بحرانی ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار است. اگر خریداران مداخله کنند، این مرحله می تواند نقطه عطف احتمالی باشد. با این حال، حجم معاملات SHIB نسبتا پایین است که نشان می دهد در حال حاضر علاقه زیادی برای خرید وجود ندارد.

مرتبط با

یکی از عوامل مهمی که می تواند از بهبودی سریع جلوگیری کند همین حجم کم است. در حال حاضر شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال عبور از قلمروی بیش از حد فروش است. این ممکن است نشان دهنده این باشد که یک برگشت قریب الوقوع است و فشار فروش ممکن است بیش از حد باشد. با این حال، نمی توان به تنهایی با RSI به یک معکوس رسید. حجم خرید بالاتر مورد نیاز است.

میانگین های متحرک، به خصوص ۵۰ EMA، حرکات مقاومی را انجام دادند. SHIB باید یک شکست قابل توجه حجم بالاتر از این میانگین های متحرک ایجاد کند تا برگشت را تأیید کند.

اگرچه بازار Shiba Inu در حال حاضر سخت است، اما به دلیل سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار، امیدی وجود دارد. اگر SHIB این حمایت را حفظ کند و به سمت میانگین متحرک بچرخد، ممکن است شاهد افزایش ۲۰ درصدی باشیم.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال نیز نقش مهمی ایفا می کند. اگر اتریوم و بیت کوین شروع به بازیابی کنند، SHIB می تواند سود ببرد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا