اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی قیمت سولانا (SOL) برای ۳۱ مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، قیمت بیشتر سکه ها امروزه در حال افزایش است، اما استثناهایی نیز وجود دارد.

نمودار چپ CoinStats

SOL/USD

قیمت سولانا (SOL) از دیروز تغییری نکرده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SOL روند صعودی را نشان می دهد و قیمت در تلاش است مقاومت ۱۹۷.۳۱ دلار را بشکند. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، حرکت صعودی می‌تواند منجر به آزمایش منطقه ۲۰۰ دلاری در فردا شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، قیمت از سطوح کلیدی فاصله دارد، به این معنی که خریداران به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای حرکت بیشتر نیاز دارند.

در این مورد، معاملات جانبی در محدوده ۱۹۵ تا ۲۰۵ دلار سناریوی محتمل‌تر برای هفته آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، نرخ به سمت مقاومت ۲۰۵.۲۰ دلاری باز می گردد. اگر نوار هفتگی نزدیک به قیمت‌های فعلی بسته شود، معامله‌گران می‌توانند به زودی شاهد یک شکست و به دنبال آن حرکت به سمت منطقه ۲۲۰-۲۴۰ دلار باشند.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۹۷.۱۷ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا