اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت سولانا (SOL) برای ۳ آوریل

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، اکثر ارزهای رمزپایه در تلاش هستند تا به بازی بازگردند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SOL/USD

سولانا (SOL) با ۴.۸۶ درصد افزایش، یکی از برترین‌ها امروز است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SOL به مقاومت نزدیک‌تر از حمایت معامله می‌شود، به این معنی که خریداران در حال حاضر قوی‌تر از فروشندگان هستند. اگر نوار روزانه بالاتر از ۱۹۰ دلار بسته شود، این احتمال وجود دارد که شاهد شکست و حرکت به سمت منطقه ۲۰۰ دلاری باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، وضعیت چندان مثبت نیست زیرا این نرخ با سطوح اصلی فاصله دارد. بنابراین حجم کاهش می یابد، به این معنی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

در این حالت، معاملات جانبی در محدوده ۱۷۵-۱۹۵ دلار تا پایان هفته سناریوی محتمل‌تر است.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر بهتری را می توان در نمودار روزانه در برابر بیت کوین مشاهده کرد. معامله گران باید به بسته شدن نوار در ۰.۰۰۲۸۸ توجه کنند که نزدیک ترین سطح است. اگر این نزدیک به این اتفاق بیفتد، به زودی می توان انتظار شکست منطقه ۰.۰۰۳۰ را داشت.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۸۸.۲۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا