🚨 اخبار ارز دیجیتال

اگر این حمایت ادامه یابد، سولانا (SOL) ممکن است ۵۳ درصد افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزش کل بازار فضای ارزهای دیجیتال اکنون به رقم خیره کننده ۲.۴۵ تریلیون دلار رسیده است. افزایش ۷.۹ درصدی نشان دهنده افزایش دارایی های دیجیتال است. جای تعجب نیست که آلت کوین ها از روند صعودی سود می برند، به ویژه Solana (SOL) که طبق داده های CoinMarketCap 1.4٪ افزایش یافته است.

قابل ذکر است که بهبود توسط بیت کوین پس از چندین روز نوسان انجام می شود. با این حال، سولانا مشتاق است تا همراه با افزایش دارایی، افزایش یابد. این می تواند منجر به رسیدن SOL به سطوح بی سابقه ای در روزهای آینده شود.

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر ارشد بازار، انتظار می رود سولانا تغییر قیمت قابل توجهی به میزان ۵۳ درصد نسبت به سطح فعلی خود نشان دهد. پیش‌بینی‌های آن‌ها بر اساس یک شکست احتمالی تشکیل مثلث صعودی است. بر اساس داده های CoinMarketCap، این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۱۵۱.۶۲ دلار معامله می شود.

مارتینز از سرمایه گذاران و ذینفعان خواست تا به ترتیب روی سطوح مقاومت پایین تر و بالای ۱۴۳ دلار و ۱۷۸ دلار تمرکز کنند. این به سرمایه گذاران بالقوه کمک می کند تا مسیر سولانا را بسنجند، حتی اگر یک مسیر رشد خوش بینانه پیش بینی شود.

عوامل موثر بر عملکرد سولانا

عملکرد سولانا در اکوسیستم آلتکوین به دلیل عوامل متعددی از جمله افزایش ارزش گذاری است که آن را به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل کرده است. Dogwifhat سولانا اخیراً توجه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا را به خود جلب کرده است و به طور کلی محبوبیت رو به رشد آن را برجسته کرده است.

شایان ذکر است، طبق گزارش U.Today، اگر خریداران سطوح به دست آمده را حفظ کنند و شمع به مرز ۱۷۸ دلار نزدیک شود، سولانا می‌تواند به پیش‌بینی‌های قیمتی خود برسد. در چنین حالتی، پیش بینی مارتینز از ۱۷۸ دلار به راحتی فراتر رفته و عملکرد بازار افزایش خواهد یافت.

عملکرد سولانا در روزهای آینده ممکن است برخی از پیش‌بینی‌های منفی که اخیراً توسط ذینفعان صنعت انجام شده است را ثابت کند. غول مالی جی پی مورگان چیس دیدگاه بدبینانه ای نسبت به سولانا و سایر آلتکوین ها دارد. به گفته جی پی مورگان، در مورد آینده سولانا یا سایر ETFهای رمزنگاری تردید وجود دارد.

بر اساس این پیش بینی، ناظران بازار با احتیاط خوشبین هستند تا ببینند چگونه می توانند از اقدام قیمت سولانا سود ببرند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا