اخبار ارز دیجیتال

در حالی که اتریوم در چهارمین هفته خود شاهد خروج است، سولانا با ورودی ۶.۱ میلیون دلار رشد می کند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در گزارش اخیر CoinShares، چشم‌انداز سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال نشانه‌هایی از بهبود را نشان داد و مجموع ورودی‌ها در هفته گذشته به ۸۶۲ میلیون دلار رسید. این تقریبا رکورد ۹۳۱ میلیون دلاری هفته قبل را جبران می کند. علیرغم بهبودی امیدوارکننده، گزارش نشان می‌دهد نشان می دهد کاهش سرعت فعالیت ETF نشان می دهد که هیجان اولیه در بازار ممکن است در حال کاهش باشد.

بیت کوین (BTC) به عنوان یک بازیگر اصلی در بازار دارایی های دیجیتال ظاهر شده است و در هفته گذشته ۸۶۵ میلیون دلار ورودی ثبت کرده است. این علاقه مجدد به ناشران جدید ETF در ایالات متحده نسبت داده می شود که به ۱.۸ میلیارد دلار ورودی کمک کردند. با این حال، این دستاوردها تا حدودی با خروج ۹۶۷ میلیون دلاری Grayscale جبران شد. جالب اینجاست که محصولات کوتاه مدت بیت کوین برای دومین هفته متوالی مجموعاً ۲ میلیون دلار خروجی داشتند.

بازیگر برجسته در بازار آلتکوین در هفته گذشته Solana (SOL) بود که ورودی چشمگیر ۶.۱ میلیون دلاری را ثبت کرد. این نوسان نشان می دهد افزایش اعتماد سرمایه گذاران پتانسیل سولانا برای ارائه راه حل های نوآورانه در پلت فرم بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi). علاوه بر این، این افزایش در جریان ورودی به سولانا با روند صعودی عملکرد قیمت SOL مطابقت دارد.

سولانا در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۵۲ درصد کاهش را تجربه کرد و قیمت خود را به ۱۸۲.۴۹ دلار کاهش داد. ارز رمزنگاری شده انعطاف پذیری و رشد چشمگیری را نشان داده است. طی ۳۰ روز گذشته، سولانا ۴۰.۳۳ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش اعتماد و خوش بینی به قابلیت های پلتفرم و چشم اندازهای آینده است.

اتریوم در بحبوحه افزایش آلتکوین با مشکل مواجه است

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، برای چهارمین هفته متوالی با خروج ۱۹ میلیون دلاری مواجه شد. این الگو اغلب به دنبال ارتقاء شبکه اصلی مشاهده می شود که منجر به سرمایه گذاران می شود اضطراب این در مورد موفقیت و ثبات به روز رسانی است.

به غیر از سولانا، آلت کوین ها در هفته گذشته شاهد ورود مجموع ۱۸.۳ میلیون دلار بودند. سایر بازیگران برجسته شامل Filecoin (FIL) با ورودی ۳.۹ میلیون دلار، Polkadot (DOT) با ورودی ۲.۴ میلیون دلار و Chainlink (LINK) با ورودی ۱.۹ میلیون دلار بودند. آخرین داده‌های CoinShares بر ماهیت پویا و اغلب متنوع بازار دارایی دیجیتال تأکید دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا