🚨 اخبار ارز دیجیتال

سولانا با کندی تولید بلوک مواجه شد، شبکه راه اندازی مجدد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این موضوع مربوط به ارتقای شبکه اخیر از ۱.۱۳ به ۱.۱۴ بود که باعث کند شدن نهایی بلوک شد.

شبکه سولانا در ۲ فوریه با کاهش سرعت تولید بلوک مواجه شد. ۲۵ پس از ارتقاء نرم افزار اعتبار سنج. این حادثه تراکنش ها را مختل کرد و اعتبار سنجی ها را مجبور کرد تا نرم افزار خود را برای بازگرداندن عملکرد شبکه تنزل دهند.

مشکلات فنی حدود ساعت ۶ صبح UTC شروع شد و اعتباردهنده به نسخه ۱.۱۳ کاهش یافت تا تراکنش ها در شبکه بازیابی شود. با این حال، دانگرید برای بازگرداندن سولانا به عملکرد عادی کافی نبود، و مجبور به راه اندازی مجدد شبکه با نسخه ۱.۱۳.۶ شد.

وب‌سایت Solana’s Compass می‌گوید، “شبکه همزمان با ارتقای نرم‌افزار اعتبارسنجی، کاهش قابل توجهی در تولید بلوک تجربه کرد. مهندسان هنوز در حال انجام تجزیه و تحلیل علت اصلی هستند.”

مطالب مرتبط: ایالت سولانا: آیا پروتکل های لایه ۱ دوباره در سال ۲۰۲۳ ظهور خواهند کرد؟

این موضوع مربوط به ارتقاء از ۱.۱۳ به ۱.۱۴ است که در آن نهایی شدن بلوک کند بود. شبکه Solana در حال حاضر در حال راه اندازی مجدد است و برای از سرگیری فعالیت به ۸۰ درصد سهام آنلاین و فعال نیاز دارد.

با تکمیل مجدد اعتبارسنجی‌های بیشتر، این تعداد مطابق با میزان سهامی که به آنها واگذار کرده‌اند افزایش می‌یابد.

در ساعات بعد از این موضوع، راه حلی برای این موضوع در میان اعتبارسنجی‌های سولانا مورد بحث قرار گرفت. ارائه دهنده زیرساخت Chorus One در توییتی گفت که این حادثه “نشان می دهد که شبکه واقعاً غیرمتمرکز است.” گروه کر یک ادامه داد:

بدون همه این بحث‌ها، یک ساعت دیگر برمی‌گردد. رای‌گیری انجام می‌شود و در نهایت بهبودی به جای یک ساعت، ۸ تا ۱۰ ساعت طول می‌کشد.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا