🚨 اخبار ارز دیجیتال

سکه سولانا داگ (BONK) 43 درصد افزایش یافت، دلیل اصلی اینجاست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Bonk (BONK)، یک توکن با تم سگ مبتنی بر بلاک‌چین سولانا، در پاسخ به افزایش گسترده‌تر در میان سکه‌های میم و خزانه‌داری قابل توجهی که مجموعاً ۲۸۰ میلیارد توکن ارائه می‌کند، ۴۳ درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، BONK با ۴۱.۸۲% افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به $۰.۰۰۰۰۲۱۳۴ رسیده است و در هفت روز گذشته ۳۵.۸۳% افزایش داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعته BONK با معاملات ۴۳۱.۵۳ میلیون دلاری ۳۹۱ درصد افزایش یافت.

BONK به افزایش سه روزه خود از ۰.۰۰۰۰۱۳۵۷ دلار در ۱۸ آوریل به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۲۱۹۲ دلار ادامه داد. اگر امروز در سبز بسته شود، BONK چهارمین روز متوالی سود خود را جشن خواهد گرفت.

افزایش اخیر قیمت Bonk را می توان به دلایل مختلفی نسبت داد. که مهمترین آنها احیای میم کوین ها در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال است. همانطور که سکه های میم کشش دوباره پیدا کردند، سرمایه گذاران توجه خود را به پروژه های اکوسیستم سولانا معطوف کردند و به دنبال فرصت های بازده بزرگ بودند.

افزایش اخیر قیمت Bonk ممکن است صرفاً به دلیل افزایش میم کوین نباشد. همچنین ممکن است با پیشنهاد قابل توجهی برای سوزاندن ۲۸۰ میلیارد توکن BONK جرقه زده شده باشد.

و همانطور که ذکر شد چهچهچهBONK DAO، بازوی غیرمتمرکز BONK، پیشنهادی برای سوزاندن ۲۸۰ میلیارد BONK از خزانه داری دریافت کرد.

BONK DAO پیشنهاد می کند که ۲۷۸,۳۹۳,۱۳۷,۲۱۵ BONK از خزانه خود را سوزاند که نشان دهنده ۱۰۰٪ BONK تولید شده توسط BONK DAO تحت یک توافق تقسیم درآمد با BONKBot از زمان راه اندازی آن در اواخر سال ۲۰۲۳ است.

BONKBot ربات تجاری تلگرام سولانا است که در نوامبر ۲۰۲۳ راه اندازی شد. BONKBot 1٪ از همه تراکنش ها را شارژ می کند که ۱۰٪ آن به BONK DAO تعلق می گیرد.

BONK DAO مجموع عرضه BONK را با سوزاندن BONK به دست آمده کاهش می دهد، در حالی که تمایل جامعه برای دریافت سوخت مشابه از DAO را نیز تایید می کند، همانطور که BONKBot دائماً انجام می دهد.

این پیشنهاد با استقبال مشتاقانه جامعه Bonk مواجه شد، که این رایت را گامی مثبت برای تثبیت بازار ارزهای دیجیتال و تحریک رشد می دانستند. در حالی که این پیشنهاد منتظر تایید بود، این انتظار بر جنون خرید افزوده شد و قیمت Bonk را بالا برد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا