اخبار ارز دیجیتال

پروتکل وام غیرمتمرکز زمین در TVL به ۲ میلیون دلار می رسد

فهرست

  • پلت فرم غیرمتمرکز وام دهی Soil 2 میلیون دلار در TVL جمع آوری می کند
  • ممیزی امنیتی توسط Hacken تکمیل شد

با مجموعه ای از نوآوری های فنی، پروتکل وام غیرمتمرکز خاک (SOIL) آماده معرفی ابزارهای DeFi 2.0 به بخش دارایی های دنیای واقعی (RWAs) است.

پلت فرم غیرمتمرکز وام دهی Soil 2 میلیون دلار در TVL جمع آوری می کند

Soil، نسل بعدی پروتکل وام دهی غیرمتمرکز متمرکز بر RWA ها، جزئیات آخرین موفقیت خود را به اشتراک گذاشت. از زمان عرضه اولیه آن در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴، نقدینگی تزریق شده به ۲ میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر پیشرفت قابل توجه در TVL، تیم Soil به چندین نقطه عطف برای SOIL، ابزار اصلی پلتفرم و توکن حاکمیتی دست یافته است.

اکتبر گذشته، این پروتکل یک پیشنهاد اولیه مبادله غیرمتمرکز (IDO) موفق داشت که بیش از ۸۰۰۰۰۰ دلار در سه پلتفرم اصلی جمع آوری کرد. پس از آن، توکن SOIL در دو صرافی متمرکز Gate.io و MEXC و DEX Uniswap فهرست شد.

مدیر عامل خاک جاکوب بویان از پیشرفت پلتفرم خود در ماه های اخیر هیجان زده است:

ما برای ایجاد پل بین دنیای TradFi و DeFi هیجان‌زده هستیم و مفتخریم که سطح بی‌سابقه‌ای از دسترسی و امنیت در سرمایه‌گذاری‌های RWA ارائه می‌کنیم. پروتکل پیشرفته ما برای مطابقت با بالاترین استانداردهای انطباق با مقررات و مقیاس پذیری طراحی شده است و تضمین می کند که در موقعیت خوبی برای رهبری این انقلاب مالی هیجان انگیز قرار داریم.

آخرین نقاط عطف و مشارکت های استراتژیک Soil نشان می دهد که این شرکت به ویژه آماده است تا سهمی از بازار بدهی شرکت های بزرگ ۱۴ تریلیون دلاری را به خود اختصاص دهد.

ممیزی امنیتی توسط Hacken تکمیل شد

بسیاری از نقاط عطف Soil تا به امروز شامل اولین مشارکت مدیریت خزانه با یک شرکت پیشرو در بلاک چین، امتیاز امنیتی کامل ۱۰/۱۰ از حسابرسی Hacken، و اتحاد استراتژیک با صندوق بدهی خصوصی پیشرو CEE Mount TFI است.

مدل تجاری این پروتکل همچنین از یک تنظیم کننده بازار مالی تأیید شده است، که تعهد شدید آن را به رعایت و اعتماد تقویت می کند.

در ماه‌های آینده، Soil خدمات نسل بعدی را برای توکن‌سازی RWA و ارائه وام‌های زنجیره‌ای معرفی خواهد کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا