اخبار ارز دیجیتال

Société Générale در فضای رمزنگاری با ثبت خدمات دارایی دیجیتال پیشرفت می کند

این بانک بزرگ فرانسوی در 27 سپتامبر برای ارائه خدمات نگهداری، خرید و فروش و معاملات نزد سازمان تنظیم بازار سهام این کشور ثبت شد، اما هیچ اطلاعیه ای در این باره نداد.

Autorité des marchés financiers (AMF)، تنظیم کننده بازار سهام فرانسه، بانک فرانسوی Société Générale را به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) در 27 سپتامبر تأیید کرد. Société Générale به اپراتورهای بین المللی مانند Voyager، Bitpanda، Binance و Etoro می پیوندد. DASP. بانک تاییدیه را اعلام نکرد.

زیرمجموعه Forge متمرکز بر دیجیتال Société Générale برای ارائه نگهبانی دارایی‌های دیجیتال، خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال برای ارز فیات و تجارت دارایی‌های دیجیتال در برابر سایر دارایی‌های دیجیتال ثبت شده است. این بانک فرانسوی در ماه ژوئن اعلام کرد که با مدیریت دارایی های دیجیتال و ارائه دهنده زیرساخت متاکو برای توسعه کسب و کار نگهداری دارایی های دیجیتال همکاری خواهد کرد.

ثبت نام برای شرکت هایی که این فعالیت ها را در فرانسه انجام می دهند اجباری است. AMF همچنین مجوزهای DASP را ارائه می دهد، اما هیچ کدام هنوز مجوز نگرفته اند.

گزارش شده است که چندین شرکت در 27 سپتامبر تأییدیه AMF را دریافت کردند، از جمله Crypto.com، که بنا به گزارش ها قصد خود را برای ساخت دفتر مرکزی اروپایی خود در پاریس در 12 اکتبر اعلام کرد.

Société Générale که در سال 1864 تأسیس شد، سومین بانک بزرگ فرانسه و ششمین بانک بزرگ اروپا از نظر دارایی است. در 21 سپتامبر، از طریق Societe Generale Securities Services، یک سرویس نگهداری جدید را اعلام کردیم تا به عنوان نگهبان صندوق، ارزش‌گذار و مدیر بدهی مدیران دارایی‌های سازمانی عمل کند.

Société Générale مدتی است که در حال توسعه دارایی های دیجیتال است. اوراق قرضه دیجیتالی 100 میلیون یورویی بانک سرمایه گذاری اروپا را که در آوریل 2021 منتشر شد، ساخت و اولین دارایی توکن شده منتشر شده در بلاک چین Tezos، یک توکن امنیتی، را در همان ماه تحویل داد.

مرتبط: تجارت بیت کوین در فرانسه: مقررات، آموزش و ناامیدی خرید نقدی

AMF تعهدات نظارتی کریپتو را با Autorité de Controle Prudentiel et de Resolution به اشتراک می گذارد. تبلیغات مربوط به کریپتو به دلیل سردرگمی در مورد خط مشی AMF از مسابقه اتومبیلرانی جایزه بزرگ فرانسه در ژوئیه حذف شدند.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا