اخبار ارز دیجیتال

شرکت مادر اسنپ چت بخش Web3 را به دلیل اخراج کارکنان تعطیل کرد

این شرکت اعلام کرد که بخش Web3 خود را رها می کند تا راه را برای بازسازی پس از ناکامی در دستیابی به اهداف مالی خود باز کند.

مدیرعامل اسنپ، ایوان اشپیگل، روز جمعه در یادداشتی اعلام کرد که این شرکت تصمیم دشواری برای کاهش حدود 20 درصدی نیروی کار خود گرفته است.

طبق این یادداشت، مجموعه اخراج‌ها پس از کاهش رشد درآمد، کاهش قیمت سهام و عقب ماندگی عمومی از اهداف مالی شرکت تجربه کرد. اشپیگل به اشتراک گذاشت:

درآمد آینده‌نگر ما محدود است و رشد درآمد QTD فعلی ما به میزان 8 درصد نسبت به سال گذشته بسیار کمتر از آنچه در اوایل سال جاری انتظار داشتیم است.

Snap Inc وظیفه بازسازی را برای اطمینان از موفقیت شرکت در فضای بسیار رقابتی که در حال حاضر تحت سلطه اینستاگرام و TikTok است، بر عهده خواهد گرفت. به عنوان بخشی از فرآیند بازسازی، شرکت کل تیم Web3 را اخراج کرد. جیک شینمن، رئیس تیم وب 3 اسنپ، روز چهارشنبه در مجموعه ای از پست های توییتری خود از این شرکت خبر داد.

“در نتیجه بازسازی شرکت، تصمیم به بازنشستگی تیم وب 3 گرفته شده است.”

مدیرعامل اشپیگل گفت که تجدید ساختار بخشی از تلاش برای تمرکز بر سه اولویت استراتژیک است. این به معنای رشد جامعه، رشد درآمد و واقعیت افزوده (AR) است. پروژه هایی که با این حوزه ها همخوانی ندارند لغو می شوند یا بودجه آنها به شدت کاهش می یابد.

در این مرحله، به نظر نمی رسد اسنپ به اندازه رقبایی مانند متا، فضاهای در حال توسعه Web3 و Metaverse را در اولویت قرار دهد. در حالی که به نظر می رسد بسیاری از نوآوران فناوری این دیدگاه را دارند که Web3 نسخه بعدی اینترنت خواهد بود، به نظر می رسد اسنپ نگران جایگاه خود در صنعت بلاک چین نیست.

اخراج اسنپ پس از آن صورت می گیرد که دیگر شرکت های فناوری مانند کوین بیس، لینکدین، متا، اپل، گوگل و نتفلیکس به دلیل افزایش نرخ بهره در یک اقتصاد تورمی مجبور به کاهش مشاغل شدند.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا