🚨 اخبار ارز دیجیتال

مطالعه نشان می‌دهد که زنان سنگاپور در تجارت کریپتو بهتر از مردان عمل می‌کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۲۴ درصد از زنان بیش از ۲۰ درصد از پرتفوی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص می دهند.

مطالعه‌ای که توسط صرافی ارزهای دیجیتال مستقل انجام شد نشان داد که زنان سنگاپوری کمی بیشتر از مردان احتمال دارد که از سرمایه‌گذاری‌های خود در ارزهای رمزنگاری شده درآمد کسب کنند یا دست‌کم به ضررشان تمام شود.

نظرسنجی سالانه شاخص ارزهای دیجیتال مستقل رزرو (IRCI) که در ۲۸ مارس منتشر شد، در فوریه انجام شد و در آن بررسی شد: «۱۵۰۰ سنگاپوری زندگی روزمره خود را بر اساس نگرش خود نسبت به ارزهای رمزپایه انجام می‌دهند».

بر اساس داده‌های نظرسنجی، ۷۶ درصد از زنان گزارش دادند که در سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری‌شان سودآور هستند یا حتی در مقابل سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتالی خود سود می‌برند، در حالی که این رقم در مردان تنها ۷۲ درصد است.

در این یافته ها آمده است: «این اولین باری است که گزارش شده است که زنان از زمان شروع IRCI در سنگاپور در سال ۲۰۲۱ عملکرد بهتری از مردان دارند.

مالکیت کریپتو، زنان در مقابل مردانمنبع: ذخیره استقلال

این نظرسنجی همچنین افزایشی را در تعداد زنانی که در سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال شرکت می‌کنند در سال جاری نشان می‌دهد، به طوری که ۳۷ درصد از زنان مورد بررسی گفتند که در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند که نسبت به سال قبل ۷ درصد افزایش داشته است.

در همین حال، ۴۸ درصد از مردان گفتند که در فعالیت‌ها شرکت کرده‌اند که در مقایسه با IRCI 2022 کاهش یک درصدی را نشان می‌دهد.

تعداد قابل توجهی از زنان مورد بررسی موضع صعودی خود را در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کردند و ۲۴ درصد اظهار داشتند که «بیش از ۲۰ درصد از سبد سرمایه گذاری خود را به این طبقه دارایی اختصاص داده اند».

این گزارش می افزاید: «طی ۱۲ ماه آینده، ۴۸ درصد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیشتر در سبد موجود خود و ۴۳ درصد برای تنوع بخشیدن به توکن های دیگر، پروژه های DeFi یا NFT دارند.»

عملکرد سرمایه گذاری و زمان در بازار.منبع: ذخیره استقلال

IRCI همچنین امتیاز کلی سطح اعتماد یک رمز را ارائه می دهد که از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. در نسخه امسال، امتیاز اعتماد سنگاپور ۵۵ از ۱۰۰ بود که نسبت به سال قبل ۶۱ کاهش داشت.

این تا حد زیادی به دلیل سال سختی برای رمزارزها در سال ۲۰۲۲ بود، زمانی که چندین شرکت بزرگ ارزهای دیجیتال ورشکست شدند، در حالی که سقوط پروژه Terra/LUNA Dokwon نیز موج‌های شوکی را در سراسر بخش وارد کرد.

لاسانکا پررا، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو گفت: “سال ۲۰۲۲ به دلیل چندین عامل کلان اقتصادی، زمان سختی برای صنعت ارزهای دیجیتال بوده است. سقوط Terra-Luna و تاثیر FTX، قابل درک است که اعتماد و اطمینان را در این صنعت از بین برده است.” سنگاپور.

با این حال، با وجود تزلزل اعتماد، پذیرش ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است، به طوری که ۴۳٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که در حال سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال هستند، در حالی که سال قبل ۴۰٪ بود. من اینجا هستم.

علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از پاسخ‌دهندگان اعتماد بلندمدت به ارزهای دیجیتال را نشان دادند، به طوری که ۴۸ درصد از همه سرمایه‌گذاران رمزارز گفتند که قصد دارند سبد فعلی خود را افزایش دهند.

مربوط: Coinbase: «ایالات متحده در حال ایجاد خلایی است که کشورهای دیگر در تلاش برای پر کردن آن هستند».

پررا گفت: “با ادامه رویدادهای مالی جهانی اخیر، بسیاری در حال ارزیابی مجدد اتکای خود به موسسات مالی سنتی برای محافظت از پول خود و محافظت در برابر نکول بانک ها و کاهش ارزش پول هستند. ممکن است به دنبال دارایی های جایگزین مانند بیت کوین باشیم.”

این دلگرم‌کننده است که می‌بینیم خوش‌بینی نسبت به مزایای بلندمدت ارزهای دیجیتال در سنگاپور همچنان قوی است و سرمایه‌گذارانی که دیدگاه بلندمدت را اتخاذ می‌کنند، از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.»

پررا همچنین پیشنهاد کرد که بخشی از اعتماد بلندمدت سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در سنگاپور به دلیل چارچوب قانونی است که دولت برای این بخش ایجاد کرده است.

سنگاپور یکی از واضح‌ترین و قوی‌ترین قوانین را برای ارزهای دیجیتال دارد که به سرمایه‌گذاران اطمینان بیشتری از تجارت با بازیکنان مورد اعتماد می‌دهد. سنگاپور همچنان پذیرای نوآوری در دارایی‌های دیجیتال است و با افزایش آگاهی و پذیرش ارزهای دیجیتال در میان ساکنان، آموزش همچنان مهم است. مدیر عامل

مربوط: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شده

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا