اخبار ارز دیجیتال

سنگاپور در بحبوحه مقررات تشدید شده در مورد سرمایه گذاران خرد به دنبال مرتبط ماندن است

بزرگترین بانک سنگاپور تجارت کریپتو را تنها به سرمایه گذاران معتبر گسترش داده است، مطابق با دیدگاه مقامات مالی.

بزرگترین بانک سنگاپور، DBS، حرکت دیگری را برای گسترش خدمات ارزهای دیجیتال خود اعلام کرده است، اما در مورد پایبندی به دیدگاه مقامات مالی مبنی بر اینکه ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران خرد در این کشور مناسب نیستند، محتاط است.

روز جمعه، این بانک تصمیم خود را برای گسترش خدمات معاملات ارز دیجیتال در صرافی دیجیتال خود (DDEx) به حدود ۱۰۰۰۰۰ «مشتری سرمایه گذار معتبر دارای ارزش خالص بالا» اعلام کرد. سرمایه گذارانی که به عنوان معتبر شناخته می شوند، باید معیارهای خاصی را در رابطه با درآمد، ارزش خالص، صلاحیت ها و درک بازارهای مالی رعایت کنند.

کارولین مالکوم، رئیس سیاست عمومی و تحقیقات بین المللی در Chainalysis، گفت:

سنگاپور مدت‌هاست که نشان داده است که بیشتر دارایی‌های کریپتو را بی‌ثبات می‌داند و در نتیجه برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش کمتر مناسب هستند. توکن‌سازی دارایی‌ها.

پیش از این، DDEx فقط برای سرمایه گذاران شرکتی و نهادی، دفاتر خانوادگی، بانک خصوصی DBS و مشتریان Treasures Private Client در دسترس بود. DBS همچنین لنگر اعتماد برای پروژه آزمایشی Guardian در سنگاپور است. این یک استخر نقدینگی مبتنی بر بلاک چین از اوراق قرضه و سپرده های توکن شده برای معاملات وام و وام است.

این اقدام پس از چند ماه دراماتیک برای فضای ارزهای دیجیتال در کشوری صورت می‌گیرد که زمانی به‌عنوان دوست‌دارترین کشور رمزنگاری در جهان به دلیل فضای قانونی مثبت آن رتبه‌بندی می‌شد. در ماه ژوئن، Sopnendu Mohanty، مدیر ارشد Fintech مرجع پولی سنگاپور (MAS) در مصاحبه ای گفت: [in the cryptocurrency industry]، ما بی رحمانه و بی رحمانه سخت هستیم.

فصل دیگری از افزایش مقررات چند هفته بعد منتشر شد زیرا آژانس پرسشنامه های مفصلی را برای برخی از متقاضیان و دارندگان مجوزهای رمز پرداخت دیجیتال MAS ارسال کرد و از آنها “اطلاعات بسیار دقیق” در مورد فعالیت های تجاری آنها درخواست کرد. این سوالات شامل بهترین نشانه های متعلق به و سهامدار از طریق آنها بود. پروتکل‌های DeFi و برای جلب توجه شرکت‌های رمزنگاری در میان مقررات آتی در نظر گرفته شده بودند.

چارچوب جدید به مسائل نقدینگی و خروجی که برای شرکت های داخلی در سال جاری به وجود آمده است می پردازد. در طول این زمستان ارز دیجیتال، Three Arrows Capital (3AC) در اواسط ژوئن پس از ناکامی در برآورده کردن تقاضاهای حاشیه ورشکست شد.

“پس از رویدادهای اخیر از سقوط Terra Luna به ۳AC و سقوط صرافی Hodlnaut، ما شاهد اقدامات بیشتری با هدف محافظت بیشتر از مصرف کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال در آینده خواهیم بود. من فکر می کنم شما می توانید.”

به نظر نمی رسد رویکرد نظارتی به روز شده برای دور نگه داشتن شرکت های رمزنگاری از کشور کافی باشد. ارائه‌دهنده خدمات Filecoin، RRMine Global اخیراً اعلام کرد که فعالیت خود را در سرزمین اصلی چین متوقف می‌کند و دفتر مرکزی خود را به سنگاپور منتقل می‌کند، زیرا فعالیت‌های شرکت Web3 به دلیل مقررات چین محدود شده است.

هفته آینده، سنگاپور میزبان Token2049، یک کنفرانس صنعتی است که قبل از همه گیری در هنگ کنگ برگزار می شود. به گفته این سازمان، انتظار می رود بیش از ۵۰۰۰ نفر در این رویداد شرکت کنند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا