اخبار ارز دیجیتال

گزارش: سرمایه‌گذار دولتی سنگاپور سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری را در شرکت کریپتو Animoca رهبری می‌کند

طرفین در دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری NFT Immutable استرالیا در مارس ۲۰۲۲ شرکت کرده اند.

بازار سرمایه خطرپذیر در صنعت کریپتو علیرغم زمستان کریپتو همچنان قوی است زیرا طبق گزارش‌ها، شرکت‌های بزرگ دولتی همچنان به شرط‌بندی روی غول‌های صنعت ادامه می‌دهند.

بلومبرگ روز سه شنبه گزارش داد، شرکت سرمایه گذاری دولتی Temasek سنگاپور در یک دور سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای بلاک چین و استودیوی سرمایه گذاری Animoca Brands شرکت می کند. بر اساس این گزارش، Temasek دور تأمین مالی Animoca را از طریق اوراق قرضه قابل تبدیل هدایت خواهد کرد.

Animoca و Temasek به دلیل سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ ارزهای دیجیتال شناخته شده هستند. در مارس ۲۰۲۲، این شرکت ها در یک دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری برای پلت فرم Immutable توکن غیرقابل تعویض استرالیا (NFT) شرکت کردند.

تمسک یک سرمایه گذار بزرگ مرتبط با ارزهای دیجیتال است و در چندین دور سرمایه گذاری شرکت های بزرگ صنعت، از جمله صرافی ارز دیجیتال Binance شرکت کرده است. این شرکت همچنین به دلیل حمایت از ارائه‌دهنده خدمات مالی کریپتو Amber Group در اوایل سال جاری شناخته شده است و در حال کار بر روی تعدادی از پروژه‌های صنعتی دیگر، از جمله تبادل اعتبار کربن مبتنی بر بلاک چین است.

Temasek که مقر آن در سنگاپور است، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران جهان است. طبق داده های رسمی، پرتفوی آسیایی Temasek تا مارس ۲۰۲۲ حدود ۴۰۳ میلیارد دلار سنگاپور یا ۲۹۰ میلیارد دلار است.

تماسک از اظهار نظر در مورد این گزارش به کوین تلگراف خودداری کرد. سخنگوی شرکت گفت: “به عنوان یک سیاست، Temasek در مورد گمانه زنی ها یا شایعات بازار اظهار نظر نمی کند.”

Animoka بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این گزارش اندکی پس از آن منتشر شد که Animoca دومین دور بودجه خود را پس از بسته شدن دور بودجه ۷۵ میلیون دلاری در جولای و ۳۶۰ میلیون دلاری در ژانویه ۲۰۲۲ تضمین کرد. این بودجه توسط غول های سرمایه گذاری خطرپذیر مانند Sequoia China، Winklevoss Capital، Liberty City Ventures و Kingsway حمایت شد. Capital، Alpha Wave Ventures و غیره ارزش این شرکت اکنون ۶ میلیارد دلار است.

مربوط: سرمایه گذاری رمزنگاری در نیمه اول به ۳۰.۳ میلیارد دلار رسید و از کل سال ۲۰۲۱ پیشی گرفت: گزارش

در ۲۶ آگوست، زیرمجموعه استراتژیک Animoca، Animoca Brands Japan، نیز ۴۵ میلیون دلار از بانک بزرگ ژاپنی MUFG جمع آوری کرد. Animoca Brands Japan بر شراکت‌های تعاونی در ژاپن برای فرصت‌های تجاری مرتبط با NFT متمرکز است و هدف آن استفاده از بودجه جدید تامین‌شده برای رشد محصول Web3 خود در ژاپن است.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا