🚨 اخبار ارز دیجیتال

مرجع پولی سنگاپور به بخش دارایی های دیجیتال SBI مجوز می دهد

این شرکت قصد داشت یک پلتفرم اوراق بهادار دارایی دیجیتال را در سنگاپور راه‌اندازی کند که خدمات نگهداری، محصولات بازار سرمایه و خدمات مشاوره مالی شرکتی را ارائه می‌دهد.

مقامات پولی سنگاپور (MAS) به SBI Digital Markets، یکی از شرکت‌های تابعه بازوی دارایی‌های دیجیتال غول مالی ژاپنی هلدینگ SBI، مجوزی برای انجام برخی فعالیت‌های تنظیم‌شده در این کشور اعطا کرده است.

در اطلاعیه ای در روز پنجشنبه، MAS اعلام کرد که مجوز خدمات بازار سرمایه را به SBI Digital Markets پس از دریافت تاییدیه اصولی در ماه می اعطا کرده است. شرکت مادر، که نگهبانی و تجارت دارایی های دیجیتال را ارائه می دهد، خدمات نگهداری، محصولات بازار سرمایه و خدمات مشاوره مالی شرکتی را در سنگاپور به عنوان یک تجارت تنظیم شده ارائه می دهد و همچنین قصد دارد یک پلت فرم اوراق بهادار دارایی دیجیتال راه اندازی کند.

فرناندو روئیز، مدیرعامل SBI Digital Asset Holdings گفت: واسکز کائو

SBI Digital Markets یکی از شرکت‌های تابعه SBI Digital Asset Holdings، بخش دارایی دیجیتال SBI Holdings، یکی از بزرگترین مؤسسات مالی ژاپن است. این شرکت اخیراً به دلیل زمستان ارزهای دیجیتال و نقش روسیه در جنگ با اوکراین، کلیه عملیات استخراج در روسیه را به حالت تعلیق درآورده است. SBI Holdings در ماه آگوست گزارش داد که یکی از سرمایه‌گذاران آن، Clear Markets، تأییدیه کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده را برای ارائه محصولات مشتقات ارز دیجیتال از طریق تسویه حساب فیزیکی دریافت کرده است.

مربوط: MAS سنگاپور شرکت های رمزنگاری را پیش از مقررات جدید بررسی می کند: گزارش

MAS به‌عنوان تنظیم‌کننده اصلی مالی سنگاپور، این اختیار را دارد که به شرکت‌هایی که قصد ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری به ساکنان این کشور را دارند مجوز دهد. این منطقه اکنون محل صرافی Crypto.com و Do Kwon، بنیانگذار Terraform Labs است. ارائه‌دهنده خدمات Filecoin، RRMine Global، سه‌شنبه چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد دفتر مرکزی خود را در پاسخ به «افزایش محدودیت‌ها در استفاده از ارزهای دیجیتال» در چین به سنگاپور منتقل کند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا