اخبار ارز دیجیتال

دادگاه سنگاپور به نفع بنیانگذار Bithumb در پرونده تصاحب رای داد

قضاوت در پرونده های مدنی می تواند بر دادگاه های کره تأثیر بگذارد.

درام حقوقی پیرامون تصاحب صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Bithumb چندین سال است که ادامه دارد، اما در یک چرخش غیرمنتظره، دادگاه سنگاپور اولین اتهامات را علیه مالک Bithumb، لی جونگ، ارائه کرده است. – هون، به او خیانت کرد.

به گزارش نشریه کره جنوبی Aju Daily، در ۲۶ آگوست، پس از سه سال رسیدگی قانونی، دادگاه سنگاپور کیم را به دلیل فروش سکه های BXA بدون اجازه شریک زندگی خود مجرم شناخت و دستور داد که عواید حاصل از فروش را بازگرداند. سکه به کنسرسیوم BTHMB مستقر در سنگاپور.

حکم در این دعوی مدنی ممکن است اولین محاکمه ای را که در کره جنوبی علنی است تحت تأثیر قرار دهد. در آن مورد، کیم لی را متهم به کلاهبرداری از او در جریان خرید مشترک Bithumb کرد.

مربوط: گزارش: مقامات کره جنوبی به ۱۵ نهاد مرتبط با فروپاشی Terra حمله کردند

همانطور که داستان او پیش می رود، در اکتبر ۲۰۱۸، لی جونگ هون در مورد خرید و مدیریت مشترک Korea Exchange با کیم بیونگ گان، رئیس گروه BK و موسس یک سری کلینیک جراحی پلاستیک صحبت کرد. شرکا کنسرسیوم BTHMB را برای به دست آوردن ۵۰ درصد سهام در Bithumb Holdings ثبت کردند – طبق گزارش ها، لی ۱۰۰ میلیون دلار از کیم به عنوان “هزینه قرارداد” دریافت کرده است. سکه BXA صادر شده توسط BTHMB.

با این حال، از آنجایی که توکن در فهرست نبود و کنسرسیوم قادر به پرداخت موجودی نبود، Bithumb را خریداری نکرد. کیم در سال ۲۰۲۰ علیه لی در دادگاهی در کره جنوبی شکایت کرد. اما قبل از آن، در سال ۲۰۱۹، لی شریک سابق خود را به فروش توکن های BXA از طرف او در دادگاه سنگاپور متهم کرد.

از سوی دیگر، Bithumb به فعالیت خود ادامه می دهد. در ژانویه ۲۰۲۲، ما توسعه یک صرافی توکن غیرقابل تعویض را تأیید کردیم که به ما کمک می کند تا با دو صرافی داخلی کره دیگر، Korbit و Upbit رقابتی باقی بمانیم. در ماه ژوئیه، مالک فعلی Bithumb، شرکت Koren Vidente، فاش کرد که با FTX در مورد فروش احتمالی سهام خود تماس گرفته است.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا