اخبار ارز دیجیتال

مقامات سنگاپور تحقیقات ۳AC را از طرف مدیر تصفیه تأیید کردند: گزارش

Liquidator Teneo تاکنون تنها بخش کوچکی از Three Arrows Capital مستقر در سنگاپور را بازیابی کرده است، در حالی که گفته می شود یکی از بنیانگذاران ژو تلاش کرده است املاک را در آنجا بفروشد.

بلومبرگ روز چهارشنبه به نقل از منابع ناشناس گزارش داد، دادگاه عالی سنگاپور روز دوشنبه دادخواست صادر شده از سوی دادگاهی در جزایر ویرجین بریتانیا مبنی بر صدور حکم انحلال علیه Three Arrows Capital (3AC) را تایید کرد. تصمیم دادگاه سنگاپور، که به صورت خصوصی صادر شده است، به مدعیان این توانایی قانونی را می دهد که درخواست دسترسی به سوابق مالی ۳AC را که در اقامتگاه ۳AC در سنگاپور نگهداری می شود، داشته باشند.

Teneo که برای انحلال دارایی‌های ۳AC منصوب شده بود، در ۹ ژوئیه دادخواستی را به دادگاه ارائه کرد و از صندوق تامین سرمایه ارزهای دیجیتال درخواست کرد تا اطلاعات حساب‌های بانکی، دارایی‌ها، دارایی‌های دیجیتال و سهام خود در سایر شرکت‌ها را به دفتر مرکزی سنگاپور خود ارائه دهد. طبق گزارش‌ها، ژو تلاش کرد تا فروش یک خانه ییلاقی ۳۵ میلیون دلاری در سنگاپور در ماه ژوئن.

در ۱۲ ژوئیه، یکی از بنیانگذاران ۳AC، ژو سو، به اتهاماتی مبنی بر عدم همکاری شرکت با مدیر تصفیه پاسخ داد و گفت که شرکت صفحه گسترده ای را منتشر کرده است که جزئیات دارایی های شرکت را در اختیار مدیر تصفیه قرار داده است.

گفته می شود زو و شریکش کایل دیویس پس از صدور حکم انحلال علیه شرکت ناپدید شده اند. آنها بعداً در مصاحبه با بلومبرگ دوباره ظاهر شدند و ادعا کردند که از تهدید به مرگ فرار می کنند.

۳AC در ۲۷ ژوئن پس از از دست دادن یک مارجین فراخوان دستور انحلال داده شد. طبق گزارش بلومبرگ، Teneo تاکنون حداقل ۴۰ میلیون دلار از دارایی های ۳AC را کنترل کرده است. این مجموع تنها بخش کوچکی از بدهی ۳AC به طلبکاران است که حداقل ۲.۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

این شرکت ۲.۳۶ میلیارد دلار به بزرگترین طلبکار خود، Genesis Asia Pacific بدهکار است. شرکت مادر جنسیس، Digital Currency Group، بعدا مجبور شد برخی از مسئولیت‌های معامله گر را برای اطمینان از تداوم کسب و کار بر عهده بگیرد. Voyager Digital همچنین ۳AC را متهم به عدم پرداخت وام ۱۵۲۵۰ بیت کوین (BTC) و ۳۵۰ میلیون دلار سکه (USDC)، مسدود کردن برداشت ها و سایر فعالیت ها در اول جولای کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا