اخبار ارز دیجیتال

حواله‌های ارز دیجیتال به فیات Silvergate Capital نسبت به سه ماهه سوم 2021 50 میلیارد دلار کاهش یافته است.

سهام در بورس NASDAQ بیش از 20 درصد سقوط کرد و درآمد ضعیف‌تر از حد انتظار بود.

روز سه‌شنبه، Silvergate Capital، یک شبکه دروازه ارزهای دیجیتال که برای موسسات مالی طراحی شده است، نتایج مالی خود را برای سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲ اعلام کرد.

بانکی که به‌خاطر خدماتی مانند پردازش سپرده‌های فیات مصرف‌کننده به صرافی‌های ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، شاهد کاهش شدید حجم حواله در شبکه صرافی Silvergate به نزدیک به 50 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه سوم 2021 است. سیلورگیت 112.6 میلیارد دلار در چنین نقل و انتقالاتی در سه ماهه سوم 2022 پردازش کرد.

به نظر می رسد سرمایه گذاران از نتایج راضی نیستند. سهام Silvergate که در بورس NASDAQ ایالات متحده فهرست شده است، پس از اعلام نتایج، در زمان انتشار نزدیک به 22 درصد سقوط کرد.

علاوه بر این، آلن لین، رئیس و مدیر عامل Silvergate در یک تماس با سرمایه گذاران گفت که “هدف این شرکت برای انتشار یک استیبل کوین ثابت با دلار در سال جاری” استناد به کار مداوم انطباق با مقررات است. نمی توان به آن دست یافت. در اوایل سال جاری، Silvergate Diem، یک پروژه استیبل کوین سابق را از فیس بوک (اکنون متا) خریداری کرد. این شرکت قصد دارد استیبل کوین Diem را در فناوری SEN اختصاصی خود ادغام کند.

جالب اینجاست که سود شرکت در واقع 84 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به 43,328,000 دلار رسیده است. این به این دلیل است که بانک‌ها به سودی که از سپرده‌های دارایی‌های دیجیتال مشتریان به دست می‌آیند، متکی هستند که در سه ماهه سوم به 13.2 میلیارد دلار رسید. در 12 ماه گذشته، فدرال رزرو آمریکا نرخ وجوه بانک مرکزی خود را از 0.00 درصد در سپتامبر سال گذشته به 0.25 درصد و از 2.25 درصد در سپتامبر 2022 به 2.50 درصد افزایش داده است. به همین ترتیب، میانگین سود کسب شده در دارایی های Silvergate تحت قیمومت از 1.27٪ افزایش یافته است. در سه ماهه سوم 2021، 2.58 درصد در سه ماهه سوم 2022 خواهد بود.

مدیرعامل آلن لین در مورد نتایج گفت:

در حالی که حجم شبکه تبادل سیلورگیت (SEN) در سه ماهه نسبت به کل صنعت کاهش یافته است، ما به قدرت پلتفرم خود و فرصت‌های توسعه در شبکه خود اطمینان داریم. همچنان شاهد تقاضا برای محصولات اهرمی و رشد در این صنعت هستیم. خط لوله مشتریان جدید ما.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا