🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین جاده ابریشم برای فروش؟آدرس های مرتبط با دولت ایالات متحده یک میلیارد دلار به بیت کوین منتقل می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سازمان های مجری قانون ایالات متحده در طول سال ها هزاران بیت کوین را از جاده ابریشم ضبط کرده اند که بخش قابل توجهی از آن گاهی به حراج گذاشته می شود.

۵۰۰۰۰ بیت کوین (BTC) به ارزش ۱ میلیارد دلار آمریکا از کیف پول های متعدد مرتبط با توقیفات مجری قانون دولت ایالات متحده حذف شد، به آدرس های جدید منتقل شد و برخی از آنها در ۸ مارس به Coinbase منتقل شدند.

مطابق با داده ها بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای PackShield، سه انتقال از کیف پول های مجری قانون ایالات متحده انجام شده است. این کیف پول ها حاوی تقریباً ۵۱۰۰۰ بیت کوین بود که توسط آژانس های ایالات متحده از بازار جاده ابریشم در نوامبر ۲۰۲۱ ضبط شده بود. بیت کوین ضبط شده در دو آدرس کیف پول ادغام شد: bc1q5s…0ch و bc1q2ra…cx7.

بیت کوین جاده ابریشم به سه آدرس مختلف نقل مکان کرده است.منبع: توییتر

از این سه حرکت، به نظر می‌رسد که بیشتر آنها حرکت‌های داخلی هستند. با این حال، حدود ۹۸۶۱ بیت کوین به کوین بیس ارسال شد. دو انتقال دیگر شامل ارسال ۳۰۰۰۰ بیت کوین به آدرس هایی که با bc1q شروع می شوند … و ارسال ۹۰۰۰ بیت کوین به آدرس هایی که با bc1qe7 شروع می شوند ….

بیت کوین جاده ابریشم به کوین بیس ارسال شد.منبع: Glassnode

جاده ابریشم یک بازار سیاه آنلاین و اولین بازار تاریک نت مدرن بود. در سال ۲۰۱۱ توسط بنیانگذار آمریکایی راس اولبریخت با نام مستعار “Dread Pirate Roberts” تاسیس شد. این بازار یکی از اولین بازارهایی بود که پرداخت بیت کوین را پذیرفت و حتی استفاده از ارزهای دیجیتال را در آن زمان رایج کرد. مجری قانون ایالات متحده چندین اقلام از موسس را مصادره کرد. در میان آنها یک انبار بیت کوین وجود داشت که گهگاه در سال ۲۰۱۴ به حراج گذاشته می شد.

مرتبط: شاخص های اصلی قیمت بیت کوین بیت کوین را زیر ۲۲.۵ هزار دلار نشان می دهد

طرفدار محبوب بیت کوین تیم دریپر در سال ۲۰۱۴ حدود ۳۰۰۰۰ بیت کوین را از یکی از این حراج ها خریداری کرد. حراج دیگری از ۵۰۰۰۰ BTC در اکتبر ۲۰۱۵ برگزار شد، US Marshall Services 21 بلوک ۲۰۰۰ BTC و ۱ بلوک ۲۳۴۱ BTC را در یک حراج آنلاین به حراج گذاشت.

در حالی که تنها کسری از ۵۰۰۰۰ بیت کوین به کوین بیس ارسال شد، انتقال میلیاردها بیت کوین از کیف پول های مرتبط با آژانس های اجرایی ایالات متحده، واکنش های شدید و حتی تئوری های وحشیانه تری را برانگیخته است.کاربر تیز اگر یک موسسه آمریکایی تصمیم بگیرد بیت کوین جاده ابریشم را بفروشد، فشار فروش زیادی بر بازار وارد می کند.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا