اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای بانک های امضاکننده زیر می گویند به دلیل عدم ارائه داده بسته شده اند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای هیئت مدیره بانک قبلاً ادعا کرده بودند که آژانس می خواهد پیامی را به کریپتو ارسال کند.

اینترنشنال بیزینس تایمز در ۱۴ مارس گزارش داد که دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) بانک‌های امضاکننده را به دلیل «ناکامی در ارائه داده‌های ثابت و قابل اعتماد» تعطیل کرده است، نه برای تعصب علیه ارزهای دیجیتال. برنی فرانک، یکی از اعضای هیئت مدیره بانک امضاکننده زیر، قبلاً رگولاتورها را متهم کرده بود که فقط برای “ارسال یک پیام ضد رمزنگاری بسیار قوی” تعطیل شده اند.

یکی از سخنگویان NYDFS گفته است که بسته شدن “هیچ ربطی به ارزهای دیجیتال” ندارد. در عوض، «بحران قابل توجه اعتماد به رهبری بانک» وجود داشت. در این گزارش آمده است که رگولاتورها شاهد برداشت‌های گسترده از بانک‌ها در آخر هفته بوده‌اند، و زمانی که تلاش کردند اطلاعاتی را از رهبران بانک‌ها دریافت کنند، نتوانستند «داده‌های موثق و ثابت» ارائه کنند.

به نظر می‌رسد این گزارش حاکی از آن است که برنی فرانک از ادعاهای اولیه خود حمایت می‌کند. من تعجب می‌کنم که چرا تعطیل شد، و افزود که «مدیران بانک در تلاش بودند تا داده‌ها را به تنظیم‌کننده‌ها ارائه دهند» اما قبل از تعطیل شدن آن نتوانستند این وظیفه را انجام دهند. . .

بخش ۶۰۶ قانون بانکداری نیویورک به NYDFS اجازه می دهد تا بانک ها را به دلایل مختلف در اختیار بگیرد. این شامل «امتناع بانک، در صورت درخواست مناسب، از تحویل سوابق و تراکنش‌های خود به بازرسان وزارتخانه برای بازرسی» یا «رفتار تجاری نامناسب یا خطرناک» آن در یک ایالت است.

Signature Bank در ۱۲ مارس بسته شد. این بسته شدن بخشی از موج بسته شدن بانک‌ها بود که از هفته قبل آغاز شد و شامل سیلورگیت کپیتال و بانک سیلیکون ولی بود. Coinbase، Celsius، Paxos و بسیاری دیگر از شرکت‌های مرتبط با رمزارز، وجوه خود را در Signature واریز کردند. صرافی ارزهای دیجیتال Gemini قبلاً با Signature شریک بود، اما گفت که در تاریخ ۱۳ مارس بسته شد، هیچ وجهی در بانک خود نداشت.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا