اخبار ارز دیجیتال

سپرده های بانکی امضا، شعب فروخته شده به Flagstar، و ارزهای رمزنگاری شده شامل نمی شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

40 شعبه Signature Bank در 20 مارس به طور رسمی بازگشایی خواهند شد و با نام Flagstar Bank فعالیت خواهند کرد.

تنها یک هفته پس از فروپاشی، سپرده‌ها و وام‌های Signature Bank به Flagstar Bank، یکی از شرکت‌های تابعه New York Community Bancorp فروخته می‌شود، اما سپرده‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در این معامله لحاظ نمی‌شوند.

شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) این توافق را در 19 مارس اعلام کرد. به این ترتیب 38.4 میلیارد دلار سپرده غیرمرتبط با ارزهای دیجیتال و 12.9 میلیارد دلار وام تحت “قراردادهای خرید و انتقال” توسط بانک های مستقر در میشیگان گرفته شده است. “

از 20 مارس، شعب 40 Signature’s Bank به عنوان بانک فلگ استار شروع به کار خواهند کرد و تمامی سپرده های پذیرفته شده توسط بانک فلگ استار تا سقف 250000 دلار بیمه خواهند شد.

تراکنش خرید از بانک Flagstar شامل تقریباً 4 میلیارد دلار سپرده در تجارت دارایی های دیجیتال Signature Bank نمی شود. در عوض، FDIC تأیید کرد که این سپرده‌ها را مستقیماً به مشتریانی که حساب‌های بانکداری دیجیتال باز کرده‌اند، منتقل می‌کند و بیان کرد:

FDIC این سپرده‌ها را مستقیماً به مشتریان با حساب‌های مرتبط با مشاغل بانکداری دیجیتال ارائه می‌کند.

رقم 4 میلیارد دلاری نشان دهنده 4.5 درصد از کل سپرده های 88.6 میلیارد دلاری Signature Bank تا 31 دسامبر است.

Coinbase، Celsius و Paxos سه شرکت ارزهای دیجیتال هستند که اخیراً تأیید کرده اند که در معرض بانک Signature هستند.

مربوط: قانونگذاران آمریکایی FDIC را به استفاده از نوسانات بانکی برای حمله به ارزهای دیجیتال متهم می کنند

هفته گذشته، گزارش 17 مارس رویترز به دو منبع اشاره کرد که پیشنهاد کردند خریداران امضا باید فعالیت‌های ارزهای دیجیتال خود را به عنوان بخشی از یک طرح نجات احتمالی بفروشند.

در آن زمان، سخنگوی FDIC این موضوع را رد کرد و اشاره کرد که این آژانس فروش ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از فروش درخواست نکرده است.

اما نیک کارتر، شریک Castle Island Ventures، معتقد است که آخرین اعلامیه نشان می دهد که FDIC در پاسخ خود به رویترز “دروغ” گفته است.

این خرید پس از ایجاد بانک پل امضا توسط FDIC در 12 مارس، پس از اینکه دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) FDIC را بست و FDIC را به عنوان ذینفع تعیین کرد، انجام شد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا