🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیام جدید مهم Shytoshi Kusama توسط تیم SHIB به اشتراک گذاشته شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام مهم شیتوشی کوساما
  • صدها میلیون SHIB برشته شد

رهبر مرموز Shiba Inu، که در جامعه به عنوان Shytoshi Kusama شناخته می شود، در پیامی اخیر به جامعه SHIB خطاب کرد و در مورد آخرین همکاری بزرگ شیبا اینو اظهار نظر کرد.

به هر حال، این هفته ارتش SHIB با موفقیت صدها میلیون پول میم را سوزاند.

پیام مهم شیتوشی کوساما

رهبر مرموز SHIB در مورد همکاری اخیر تیم SHIB با CDSA (انجمن امنیت تحویل محتوا) اظهار نظر کرد. این همکاری به Shiba Inu کمک می کند تا احتمالات استفاده از بلاک چین در رسانه و سرگرمی را کشف کند.

پیام کوساما به جامعه توسط لوسی، متخصص بازاریابی رسانه های اجتماعی رسمی SHIB به اشتراک گذاشته شد. Shytoshi همچنین خاطرنشان کرد که همکاری SHIB به مدیران اجرایی در زمینه‌های فوق‌الذکر کمک می‌کند تا از این فناوری‌های نوآورانه استفاده کنند، به‌ویژه زمانی که بلاک چین و هوش مصنوعی همگرا می‌شوند.

CDSA یک سازمان غیرانتفاعی است که در سطح بین المللی فعالیت می کند. این شرکت که در سال ۱۹۷۰ تأسیس شد، بهترین شیوه ها را برای توزیع و ذخیره سازی فناوری اطلاعات، سرگرمی و نرم افزار ارائه می دهد. این سازمان بر امنیت محتوا، حفاظت و تمرکز بر اصالت تاکید دارد.

با پیوستن SHIB به CDSA، CDSA باید بتواند تمرکز خود را گسترش دهد و بینش و تخصص خود را در استفاده از فناوری بلاک چین برای کار خود به تیم SHIB ارائه دهد.

در اوایل این هفته، شیتوشی کوساما همچنین تبریک تعطیلات خود را به جامعه SHIB فرستاد و عید پاک را برای آنها تبریک گفت (پاسح، عید، گودی، پادوا/اوگادی). رهبر SHIB همه را به انجمن زندگی بلاک چین که کمتر از یک هفته دیگر در دبی برگزار می شود دعوت کرد و ببینید تیم SHIB در آنجا چه چیزی را نشان خواهد داد. پذیرایی کوکتل شب میم برگزار خواهد شد، به ویژه توسط متیس و FreeLabs سازماندهی شده است.

صدها میلیون SHIB برشته شد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب داده Shibburn، در هفت روز گذشته جامعه SHIB تقریباً ۳۰۰ میلیون میم سکه (در مجموع ۲۷۲,۴۴۱,۵۴۱ SHIB) را دفع کرده است، بنابراین نرخ رایت کلی هفتگی ۱۳.۲ درصد افزایش یافته است.

در ۲۴ ساعت گذشته، ارتش شیبا اینو با موفقیت ۳,۰۴۴,۳۱۲ SHIB کوچک را برشته کرده و آنها را به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف فرستاده است – نرخ سوزاندن منهای ۹۵.۵۴%.

در روز پنجشنبه، این معیار ۴۸۵۵۴ درصد افزایش یافت و ۸۷۷۶۰۹۹۴ SHIB در کیف پول‌های غیرقابل مصرف قفل شدند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا