🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیباریوم شیبا اینو با بهبود گیج پایه ۱۶۰ درصد افزایش می یابد

راه حل بلاک چین Shiba Inu Shibarium در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۰ درصد افزایش یافته است که نشانگر بهبود قابل توجهی در معیارهای کلیدی است. طبق داده‌های Shibariumscan، تراکنش‌های شبکه در طول دوره مورد بررسی به رقم خیره‌کننده ۵۶۲۹۸۰ افزایش یافت. این تعداد در ابتدای روز فقط ۳۵۲۰۰۰ بود. این افزایش به دنبال عقب نشینی اخیر همین دو روز پیش است که حجم معاملات از اوج ۹۵۸۵۰۰ ۶۳.۲ درصد کاهش یافت.

با این حال، افزایش اخیر موقعیت شیباریوم را ترمیم کرد و تراکنش های روزانه بار دیگر از نیم میلیون نفر گذشت.

در نتیجه، تعداد کل تراکنش های انجام شده در شیباریوم از زمان راه اندازی آن در آگوست ۲۰۲۳ به ۴۱۵ میلیون رسیده است. علاوه بر این، می توانیم در مورد رقم چشمگیر ۱۰۰۰۰۰ در تعداد حساب ها – ۱.۷۸۲ میلیون آدرس صحبت کنیم.

منبع: اسکن شیباریوم

جدا از تعداد تراکنش‌های روزانه در شبکه شیبا اینو که هر روز با اختلالات قابل‌توجهی مواجه می‌شوند، سایر معیارهای این بلاک چین در عملکرد خود پایدارتر هستند.

فعالیت غیرعادی در شیباریوم را می توان متفاوت تفسیر کرد، اما مطمئناً علاقه به پروژه وجود دارد. حداقل به این دلیل که عقل متعارف می‌گوید که فعالیت‌های ناگهانی در بلاک چین، نوید دهنده تغییرات عمده قیمت در توکن‌های مرتبط با این اکوسیستم رمزنگاری است.

بنابراین، در پس زمینه این سواری پر دست انداز در Shibarium، جالب است که ببینیم در آینده نزدیک چه اتفاقی برای SHIB و BONE می افتد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا