اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های شیبا اینو با برداشت میلیون دلاری باعث افزایش قیمت SHIB شدند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میلیاردها توکن Shiba Inu (SHIB) به طور غیرمنتظره ای در ۲۴ ساعت گذشته راه خود را به صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال پیدا کردند. بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده از Etherscan، سه آدرس جدید ناشناخته ظاهر شده‌اند که مقادیر زیادی برداشت از Binance و Coinbase، دو بازیگر اصلی صرافی ارزهای دیجیتال، انجام می‌دهند.

اولین آدرس در این زنجیره انتقال غیرعادی بزرگ SHIB آدرس “0x6dF” بود. در ۲۴ ساعت گذشته، این آدرس ۷۱.۸۳۲ میلیارد SHIB از کیف پول داغ Coinbase خارج کرد. این مبلغ تقریباً معادل ۲ میلیون دلار است. کل حجم ارز دیجیتال در چهار ترانش مختلف به این آدرس منتقل شد و به جای دیگری منتقل نشد.

""
منبع: اسکن اتر

آدرس بعدی “0xf77” بود که ۳۷.۱۳۹ میلیارد SHIB، معادل ۹۷۷،۵۱۰ دلار در یک انتقال از بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، جذب کرد. آدرس هم جدید است و اقدام دیگری انجام نشده است.

سومین مورد “0x591” بود که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۵ میلیارد توکن Shiba Inu را از کوین بیس در پنج بخش مختلف به مبلغ بیش از ۲ میلیون دلار خارج کرد.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

شایان ذکر است که توکن‌های شیبا اینو با ارزش کل بیش از ۵ میلیون دلار از کوین‌بیس و بایننس خارج شدند که منجر به نوسانات قابل‌توجهی در قیمت این ارز دیجیتال محبوب شد.

در روز گذشته، قیمت SHIB به عنوان بخشی از کاهش مداوم در هفته گذشته، ۱۱ درصد کاهش یافته است. پس از توقف روی ۰.۰۰۰۰۲۵۵ دلار، قیمت توکن شیبا اینو به پایین ترین سطح خود رسید و قیمت ها با واکنش خریدار ۷.۸ درصد افزایش یافت.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

آیا خروج توکن شیبا اینو از مبادلات توسط نهنگ های فوق الذکر بر بهبود قیمت در مظنه تاثیری داشته است؟

احتمالاً بله، اگر این توکن ها خریداری شده و عمداً از پلتفرم ها خارج شده باشند، که به طور سنتی نشان دهنده روند صعودی بازیگران اصلی است. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا چنین مواردی دوباره ایجاد می شود و قیمت SHIB در نهایت چقدر خواهد بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا