🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu باعث افزایش ۲۶۸٪ در فعالیت نهنگ با افزایش قیمت می شود

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، باعث افزایش ۲۶۸ درصدی فعالیت نهنگ ها در میان افزایش قیمت شد.

حجم معاملات بزرگ که نشان دهنده فعالیت خرید یا فروش نهنگ است در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۸.۲۶ درصد افزایش یافته است. حجم تراکنش های بزرگ که به عنوان تراکنش هایی به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار تعریف می شود، ۹۸.۱۲ میلیون دلار از نظر پولی در دوره زمانی مشخص شده بود.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات عمده به طرز چشمگیری افزایش یافت، از ۱.۰۷ تریلیون SHIB در ۲۸ آوریل به ۴.۱۷ تریلیون SHIB در ۲۹ آوریل.

این افزایش اندازه نهنگ به دنبال بهبود قیمت‌های شیبا اینو است که طی چهار روز گذشته کاهش یافته بود.

با بهبود قیمت SHIB، نهنگ هایی که دارای مقادیر زیادی از ارز دیجیتال بودند، به سرعت از این فرصت با انجام تراکنش های بزرگ و افزایش حجم معاملات استفاده کردند.

با افزایش حجم معاملات بزرگ، ممکن است لازم باشد به جریان های شبکه حامل بزرگ توجه شود، که بینشی در مورد تغییر موقعیت نهنگ ها ارائه می دهد.

در این زمینه، Shiba Inu شاهد جریان خالص منفی ۳۰۹ درصدی به صورت هفت روزه است، که نشان می‌دهد نهنگ‌ها ممکن است موقعیت خود را کاهش دهند یا به دلیل عدم اطمینان در بازار گسترده‌تر کریپتو بفروشند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار معامله می شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد افزایش داشت. SHIB در هفت روز گذشته ۱۲.۰۵ درصد کاهش داشته است.

Shiba Eternity ارتقاء جدیدی دریافت می کند

بازی Shiba Inu CCG Shiba Eternity در سومین آپدیت بزرگ این ماه به طور قابل توجهی ارتقا یافته است. آخرین نسخه، ۱.۲.۷، دارای پیشرفت های قابل توجهی با هدف افزایش تعامل بازیکن و عمق استراتژیک است. منوی اجتماعی به روز شده اکنون به سرعت لیست های دوستان را بارگیری و مدیریت می کند و اتصال بازیکنان را آسان تر از همیشه می کند.

تغییر قابل توجهی در مکانیک گیم پلی بر مبارزانی تأثیر می گذارد که منفعلانه از نسخه بتا استفاده می کنند. این جنگنده ها را طوری تنظیم کرد که دیگر در هنگام نابودی به جنگنده های دوستانه مجاور آسیب وارد نکنند.

خبر هیجان انگیز دیگر این است که جفت معاملاتی SHIB/JPY اکنون در بایننس ژاپن فهرست شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا