اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های شیبا اینو (SHIB) 6.1 تریلیون توکن عظیم را در ۲۴ ساعت جابه جا کردند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معاملات بزرگ از Shiba Inu (SHIB) به حفظ این قلعه در این هفته در میان انقباض هشدار دهنده در صنعت کمک کرد. داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۶.۱۱ تریلیون توکن SHIB جابه‌جا شده است. این رقم می تواند در برنامه ریزی برای بازیابی توکن در آینده نزدیک بسیار مهم باشد.

کاتالیزورهای پس زدگی SHIB

میم کوین در حال حاضر در معرض خطر افت شدید است، به طوری که شیبا اینو ۱۱ درصد از ارزش قیمت خود را از دست داده و به ۰.۰۰۰۰۲۵۸۵ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. در این سطح، کاهش هفته گذشته به ۱۴.۷۸ درصد افزایش یافت. با این حال، با کاهش مداوم، SHIB توانسته است حداقل از ۲۰ مارس ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار را به عنوان یک پشتیبانی معتبر حفظ کند.

شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که SHIB در نمودار چهار ساعته «بیش‌فروش» شده است. شاخص قدرت نسبی Memecoin (RSI) به عدد ۲۵ می رسد و این توکن نیز در اطراف باندهای بولینگر پایین تر معامله می شود.

این شاخص‌ها نشان می‌دهند که بهبودی در SHIB در برخی مواقع ممکن است و عرضه نهنگ می‌تواند به ایجاد تفاوت کمک کند. در کوتاه مدت، هدف SHIB این است که ۰.۰۰۰۰۳ دلار را دوباره به دست آورد، سطحی که به عنوان سکوی پرشی برای رساندن آن به آستانه ۰.۰۰۰۰۴ دلار عمل می کند.

استفاده از اصول صحیح

توکن شیبا اینو چشم انداز مثبت خود را در بازاری که باعث انحلال بیش از نیم میلیارد دلاری در ۲۴ ساعت گذشته شده است، حفظ کرده است. Shiba Inu موفق شد نرخ سوختن مثبت خود را حفظ کند، که بیش از ۲۳۰۰٪ افزایش یافت که نشان دهنده تعهد جامعه به وضعیت کاهش تورم پروتکل است.

Shiba Inu همچنان یک توکن جامعه محور است که چرخشی خلاقانه برای ارائه قابلیت های قرارداد هوشمند از طریق Shibarium انجام داده است. اگرچه SHIB کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه می کند، نرخ سوختگی و چشم انداز Shibarium به افزایش حملات بزرگ نهنگ ها در طول زمان کمک کرده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا