اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های شیبا اینو (SHIB) در حال ناپدید شدن هستند: غوطه ور شدن عظیم

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اندازه‌گیری‌های شیبا اینو کاهش قابل توجهی در تعداد عملیات‌های بزرگ معمولاً مرتبط با نهنگ‌ها را نشان می‌دهد. این روند اغلب از نوسانات یا کاهش قیمت خبر می دهد که منجر به گمانه زنی در مورد عملکرد آینده SHIB می شود.

معاملات بزرگ از این نهنگ ها نشانه اعتماد است و می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت SHIB تأثیر بگذارد. از آنجایی که این تراکنش ها کمتر اتفاق می افتد، برخی نگران هستند که قیمت SHIB ممکن است کاهش یابد، با این استدلال که نهنگ ها ممکن است مانند گذشته به SHIB علاقه نداشته باشند.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

اما داستان آنقدرها هم بد نیست. بازارها می توانند به سرعت تغییر کنند، و اگر روحیه سرمایه گذاران بهبود یابد یا اتفاق هیجان انگیزی در صحنه گسترده تر ارزهای دیجیتال رخ دهد، SHIB همچنان می تواند دوباره به حالت اول بازگردد.

تجزیه و تحلیل فنی نمودار قیمت SHIB سطوح قیمتی خاص مورد علاقه را نشان می دهد. سطح پشتیبانی برای تماشا در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۲۲۳۶ دلار است. در صورت تداوم این سطح، ممکن است ثبات لازم برای SHIB فراهم شود تا بتواند به سمت بالا حرکت کند. از سوی دیگر، مقاومت در ۰.۰۰۰۰۲۷۵۸ دلار است و SHIB باید به طور قانع کننده ای از این پیشی بگیرد تا هر رالی تایید شود.

مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۷۵۸ دلار است. اگر SHIB بتواند بر این مانع غلبه کند، می تواند به معنای آغاز یک افزایش جدید قیمت ها باشد. اما در حال حاضر، فقدان تراکنش‌های نهنگ باعث می‌شود بسیاری از اتفاقات بعدی مطمئن نباشند.

متأسفانه، بدون حمایت نهنگ‌ها، شیبا اینو ممکن است در وضعیت دشواری قرار گیرد زیرا یکی از سوخت‌های اصلی رشد قیمت دارایی را از دست می‌دهد. تنها سناریویی که می توان بازدهی مثبت را مشاهده کرد، بازگشت قدرت خرید خرده فروشی است که به دلیل اصلاح عمومی بازار هنوز محقق نشده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا