اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) با افزایش نرخ رایت ۲.۳۵۵٪، ۱۱۰ میلیون توکن سوزاند.

شیبا اینو (SHIB) از ابتدای آوریل و آغاز سه ماهه جدید عمدتاً نزولی را در تمام معیارها ثبت کرده است. با این حال، داده‌های Shibburn.com نشان می‌دهد که میم کوین وارد یک دوره بازیابی بزرگ شده است و نرخ سوخت آن در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۳۵۵.۸۶ درصد افزایش یافته است. با این افزایش، مشاهده شد که تقریباً ۱۱۰,۴۷۴,۹۲۷ SHIB به کیف پول مرده ارسال شد.

شیبا اینو همیشه به معیار نرخ سوخت به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای احیای علاقه به ارز دیجیتال متکی بوده است. داده‌های فعلی Shibburn نشان‌دهنده عزم مشخص اعضای ShibArmy نسبت به حرکت کاهش‌دهنده تورم است، زیرا بسیاری از کیف‌پول‌ها در ارسال SHIB به کیف پول مرده نقش دارند.

یکی از مهم‌ترین تراکنش‌های درگیر در این طرح پس‌سوختن شامل ۱۰۵,۴۶۹,۵۴۶ SHIB است که با یک آدرس کیف پول با نشانگر «0x7d0c…b521f» منتقل شده‌اند. تراکنش های دیگری مانند ۳,۳۷۰,۹۳۰ SHIB ارسال شده از “0xdfff9e…cca3b” و ۱,۳۰۶,۸۶۵ SHIB ارسال شده از “0x420801…c6836d” نیز کل را تشکیل می دهند.

نمودار سوختگی شیبا اینو. منبع: Shibburn.com

با آخرین سوزاندن ۱۱۰ میلیون SHIB، مجموع توکن‌های شیبا اینو نابود شده در حال حاضر به ۴۱۰,۷۲۴,۵۳۸,۹۳۴,۶۶۷ واحد می‌رسد و عرضه در گردش همچنان ۵۸۹,۲۷۵,۴۶۱,۰۶۵,۳۳۲ SHIB است.

راه اندازی مجدد قیمت شیبا اینو

با این افزایش نرخ سوخت، انتظار عمومی این است که قیمت SHIB به روزهای سبز بازگردد. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال CoinMarketCap قیمت SHIB را به ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۹۵ درصد کاهش یافته است.

SHIB ماه گذشته از ۰.۰۰۰۰۱۹۸۷ دلار به ۰.۰۰۰۰۴۵۳۴ دلار رسید. با معیارهای نرخ سوختن که احساسات را احیا می‌کند و تأثیر نهنگ‌های SHIB، ممکن است قیمت میم کوین به بهترین روزهای خود با هدف آزمایش مجدد بالاترین تاریخ (ATH) در بلندمدت بازگردد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا