اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) 436٪ در Keychain Whale Metric افزایش یافت

همانطور که به لطف داده های IntoTheBlock فاش شد، حجم تراکنش های عمده مربوط به ارز رمزنگاری محبوب میم شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.

با بررسی عمیق‌تر داده‌ها، حجم تراکنش‌های بزرگ ۴۳۶ درصد افزایش یافت و از ۱.۴ تریلیون SHIB به ۶.۱۱ تریلیون SHIB رسید. از نظر پولی، حجم معاملات بزرگ با توکن شیبا اینو با ۴۰۱.۷ درصد افزایش از ۴۲.۷۵ میلیون دلار به ۱۷۱.۷۴ میلیون دلار افزایش یافت. به طور کلی، تعداد تراکنش‌های بزرگ، که مجموعاً حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار تعریف شده است، به ۲۷۶ مورد افزایش یافت که نسبت به روز گذشته ۲۷۶،۱۱۹ تراکنش افزایش یافته است.

تفاوت رشد پولی و غیر نقدی در معاملات بزرگ را می توان به کاهش قیمت توکن شیبا اینو در دوره مورد بررسی نسبت داد. واقعیت این است که قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۷ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، اکنون روند کاهشی خود را ادامه داده و مجموع کاهش از ابتدای هفته را به تقریباً ۱۵ درصد رسانده است. SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶۲ دلار معامله می شود.

منبع: به بلوک

گاو نر، خرس و نهنگ

واضح است که افزایش تراکنش‌های عمده توکن‌ها به دلیل حرکت بسیار گسترده قیمت توکن Shiba Inu است. این احتمال وجود دارد که تعدادی از بازیگران اصلی و دارندگان SHIB با فروش توکن های خود در این کاهش نقش داشته باشند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

اما غیرقابل انکار است که برخی از نهنگ های بزرگ SHIB کاهش قیمت توکن شیبا اینو را به عنوان یک تخفیف تلقی کردند و برعکس، تصمیم گرفتند موقعیت خود را در این توکن تقویت کنند.

چه کسی در شیبا اینو چیره خواهد شد (گاو نر، خرس یا نهنگ) شاید یکی از جالب ترین سوالات امروز در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا