اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) شاهد سقوط ۴ تریلیون دلاری معامله نهنگ است: چه اتفاقی می افتد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو با کاهش شدید اخیر تراکنش‌های نهنگ‌ها که شامل تریلیون‌ها توکن است، جلب توجه می‌کند. داده ها نشان می دهد که معاملات نهنگ به سرعت در حال کاهش است، اما آیا این واقعاً بر قیمت SHIB تأثیر می گذارد؟

تجزیه و تحلیل معیارها نشان می دهد که حجم معاملات بزرگ SHIB به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. چنین معاملات بزرگی اغلب نشان می دهد که SHIB توسط بازیگران بزرگ جابه جا می شود که به طور بالقوه بر نقدینگی و قیمت بازار تأثیر می گذارد.

کاهش در این معاملات می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نهنگ‌ها یا دارندگان بزرگ SHIB کمتر فعال هستند، که می‌تواند حجم معاملات را کاهش دهد و حرکت قیمت را کاهش دهد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

با نگاهی به نمودار SHIB، قیمت در حال حاضر در نزدیکی سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۲۷۲۴ دلار قرار دارد. اگر این سطح ادامه پیدا کند، می‌تواند به عنوان سکوی پرشی برای رشد آینده باشد و سیگنالی باشد که در صورت افزایش فعالیت خرید، قیمت می‌تواند تثبیت یا افزایش یابد. با این حال، اگر این حمایت به دلیل ادامه عدم فعالیت یا فروش توسط نهنگ ها شکسته شود، SHIB می تواند شاهد کاهش بیشتر به سمت حمایت بعدی در $۰.۰۰۰۰۲۲۳۳ باشد.

از نظر مقاومت، SHIB با حدود ۰.۰۰۰۰۲۹۵۰ دلار مواجه است. فراتر از این سطح می تواند نشان دهنده بازگشت اعتماد سرمایه گذاران و افزایش احتمالی قیمت باشد.

اگر نهنگ‌ها دوباره شروع به حمل مقادیر قابل‌توجهی از SHIB کنند، این می‌تواند نشان‌دهنده افزایش بالقوه قیمت یا برعکس، کاهش بیشتر قیمت باشد، بسته به اینکه آیا در حال خرید یا فروش هستند.

کاهش فعلی در فعالیت نهنگ برای SHIB با اقدامات قیمتی کمتر همراه است. مراقب باشید و سعی کنید معیارهای اضافی را برای پیش‌بینی نوسانات قیمتی آتی نظارت کنید. در حالی که SHIB در یک نقطه حساس در نمودار قیمت باقی مانده است، جامعه نظاره گر است تا ببیند آیا این نهنگ های آرام می توانند در آینده نزدیک موج ایجاد کنند یا خیر.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا