اخبار ارز دیجیتال

تلاش شیبا اینو (SHIB) برای نتیجه معکوس ضربه دیگری می زند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در پایان در ۳ آوریل یک حرکت تجمعی انجام داد، اما محاصره نزولی هرگونه تلاش برای ادامه صعود را خفه کرد. شیبا اینو که در معاملات روزانه تا ۴ درصد رشد کرد، در حال حاضر با ۲.۱۸ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۰۰۰۰۲۶۵۱ دلار تغییر قیمت داده است.

پایه قیمت شیبا اینو

با بی ثباتی شیبا اینو، ناظران بازار اکنون به دنبال کف قیمتی هستند که ارز دیجیتال در نهایت بتواند بهبودی را ترسیم کند. در طول هفت روز گذشته، علامت قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار به عنوان سطح پشتیبانی فوق‌العاده این توکن عمل کرده است که در این مرحله سه بازیابی عمده وجود دارد.

نمودار ۷ روزه شیبا اینو. منبع: CoinMarketCap

با نگاهی به روند رشد ماهانه، سطح حمایت جدید اکنون به ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار رسیده است. با وجود این کاهش ظاهری قیمت، SHIB بالاتر از این سطح قیمت معامله می شود. این به این معنی است که میم کوین قبل از رسیدن به کف قیمتی خود هنوز یک محدوده اصلاحی جزئی دارد.

اما روند فعلی برای شیبا اینو بسیار مهم است، زیرا یک مرحله تثبیت تعریف شده برای کمک به شکستن نقطه مقاومت ۰.۰۰۰۰۳ دلاری یک بار برای همیشه ضروری است. برای رسیدن به این شاهکار، شیبا اینو باید به قدرت نهنگ های خود تکیه کند.

علاوه بر این، توکن باید از مزایایی در معیارهای کلیدی اکوسیستم مانند نرخ سوختگی بهره مند شود تا مسیر صعودی را ترسیم کند.

تأثیر گسترده تر احساسات بازار

به عنوان یک ارز دیجیتال بی ثبات، رشد کند شیبا اینو به روند کلی بازار گره خورده است. در حالی که قیمت بیت کوین در طول هفت روز گذشته همچنان با ۵.۹۳ درصد کاهش به ۶۶۲۰۵ دلار رسیده است، بازار همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و چشم انداز تیره ای برای اتفاقات بعدی وجود دارد.

اعتماد به قدرت جامعه برای شیبا اینو و چشم‌انداز پروتکل شیباریوم، خریداران را در یک حرکت خرید و فروش قفل کرده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا