اخبار ارز دیجیتال

قیمت شیبا اینو (SHIB) صفر را پاک می کند، کاتالیزورهای مهم در اینجا آمده است

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) به دلیل احیای قیمت بیت کوین (BTC) امروز موضعی صعودی در بازار نشان می دهد. در زمان نگارش، داده‌های CoinMarketCap قیمت شیبا اینو را پس از افزایش ۲ درصدی ارزش گذاری در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۸۷ دلار نشان می‌دهد. افزایش مجدد قیمت عملاً سود هفتگی توکن را به ۷.۵۶ درصد رساند.

رشد شیبا اینو آغاز می شود

یکی از کاتالیزورهای کلیدی که به افزایش مجدد قیمت شیبا اینو کمک کرد، انفجار بیت کوین بود، به طوری که ارز دیجیتال برتر اخیراً سطح مقاومت ۵۰۰۰۰ دلاری را دوباره آزمایش کرد. به عنوان نشانه ای با همبستگی قوی با بیت کوین، شیبا اینو نیز روند صعودی را دنبال کرد.

راه اندازی مجدد Shiba Inu نیز به دلیل افزایش میزان سوختگی است. در یک پیشرفت چشمگیر، داده های Shibburn.com نشان می دهد که تعداد کل توکن های سوزانده شده ۲۷,۳۸۹,۴۷۲ SHIB است که ۷۰ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته داشته است.

با سوزاندن SHIB امروز، تعداد کل SHIB های سوخته شده به ۴۱۰,۷۰۸,۳۹۰,۲۱۰,۰۹۹ افزایش یافت در حالی که توکن های Shiba Inu در گردش به ۵۸۱,۳۸۷,۲۳۳,۰۱۱,۲۰۸ رسید. کمبود عرضه Meme coin نیز با ۷,۹۰۴,۳۷۶,۷۷۸,۶۹۲ SHIB که در حال حاضر در کل پلتفرم موجود است تکمیل می شود.

نمودار سوختگی شیبا اینو. منبع: Shibburn.com

با سوختن SHIB، معیارهایی که خوش‌بینی را در اکوسیستم شیبا اینو تقویت کردند، بازمی‌گردند، که به طور کلی نوید خوبی برای توکن است.

آیا SHIB یک صفر را پاک می کند؟

شیبا اینو در راه پاک کردن صفر است، حرکتی که از ابتدای امسال بارها سعی کرده انجام دهد. اگرچه این توکن بیش از یک بار به این موفقیت دست یافته است، اما نتوانسته است سطح پشتیبانی نهایی ۰.۰۰۰۰۱ دلار را با موفقیت معکوس کند.

این نشان دهنده هدف بزرگ بعدی برای توکن است، زیرا عوامل مختلف اکوسیستم برای حمایت از این جاه طلبی بزرگ گرد هم می آیند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا