اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) اگر این سد را بشکند می تواند قیمتش را دو برابر کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن Shiba Inu شاهد افزایش ۱۲ درصدی در هفته گذشته بود و موقعیت خود را به بالای ۰.۰۰۰۰۱ دلار بازگرداند. تجدید حیات شور و شوق را در جامعه گسترده تر SHIB برانگیخت و بحث ها را در مورد امکان یک روند صعودی پایدار دوباره شعله ور کرد.

با این حال، مهمترین سوالی که در مورد آینده SHIB وجود دارد این است: آیا قیمت توکن می تواند دو برابر شود و به ۰.۰۰۰۰۲ دلار برسد؟ نگاهی به داده‌های زنجیره‌ای برای حل این معما بینش مهمی از پویایی بازار فعلی پیرامون شیبا اینو ارائه می‌دهد.

طبق داده‌های نشانگر «ورود/خروج قیمت حول ارز» IntoTheBlock، تقریباً ۱۲۲.۳۷ تریلیون SHIB در حال حاضر در محدوده قیمت آدرس ۱۰۳۴۲۰ قرار دارد. این توکن‌ها یا سود حاشیه‌ای ایجاد می‌کنند یا برای دارندگانشان حد تعادل را حفظ می‌کنند. اما چالش واقعی در پیش است.

""
منبع: به بلوک

۵۱۴.۸ تریلیون SHIB که ۸۷.۳۶ درصد از کل حجم گردش را تشکیل می دهد، بین قیمت فعلی و ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار به ازای هر SHIB متمرکز شده است. این حجم قابل توجه در بین ۲۶۹۸۶۰ کیف پول توزیع شده است و مانعی بزرگ در مسیر صعود SHIB ایجاد می کند.

محدوده قیمت های بعدی فراتر از ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار نشان می دهد که غلظت SHIB به طور قابل توجهی پایین تر است، که نشان می دهد شکستن سد فعلی برای افزایش قابل توجه قیمت بسیار مهم است. توکن شیبا اینو خود را بین دو گروه عمده گرفتار می یابد. اکثریت متحمل ضرر می شوند و گروه کوچکتری از سود بهره می برند یا از PnL منفی اجتناب می کنند.

حال سوالی که به ذهن می رسد این است: چه چیزی در انتظار توکن شیبا اینو است؟

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا