اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در آستانه موقعیت حیاتی با کاهش به ۰.۰۰۰۰۲ دلار

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو که حول میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه (EMA) معلق است، در یک سطح بحرانی تثبیت می شود، جایی که توکن در صورت خرابی با فشار فروش فوق العاده ای مواجه خواهد شد. طی چند روز و حتی هفته‌های گذشته، SHIB درست در این نقطه حیاتی در یک الگوی تثبیت گیر کرده است. رفتار فعلی سرمایه گذاران بسیار مهم است.

۱۰۰ EMA اخیراً به یک پایگاه خانگی برای SHIB تبدیل شده است. وقفه از اینجا یا سقوط به زیر این سطح می تواند منجر به ضررهای جدی شود.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

با نگاهی به نمودار، مشخص است که SHIB روی یخ نازک پا می گذارد. اگر سکه به زیر ۱۰۰ EMA بیفتد، خط حمایت واضح بعدی در EMA 200 خواهد بود، که نشان می دهد سقوط آزاد بالقوه با قیمتی حتی پایین تر می تواند در گوشه و کنار باشد. خوشبختانه، جهش از ۱۰۰ EMA، Shiba Inu را به بازاری رو به رشد بازگرداند.

برای اینکه رشد اتفاق بیفتد، SHIB باید بر خوشه مقاومت های بالا غلبه کند، با در نظر گرفتن سطح قیمت در حدود ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار، که می تواند اولین نقطه بازرسی در یک سفر صعودی احتمالی باشد. با این حال، وضعیت همچنان مشکل ساز است و ریسک پذیری دارندگان SHIB ممکن است در روزهای آینده آزمایش شود.

آیا شیبا اینو می تواند در برابر جزر و مد با قدرت بایستد یا تحت فشار فرو خواهد ریخت؟ در شرایطی که بازار در چنین فاز آشفته‌ای قرار دارد، هر حرکتی اهمیت دارد و حرکت بعدی SHIB می‌تواند در هفته‌ها و ماه‌های آینده لحن ایجاد کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا