🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) وقتی این اتفاق بیفتد می تواند ۲۰ درصد افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر معروف رمزارز، علی مارتینز، یک موج صعودی بالقوه را برای ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) پیشنهاد می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که اگر بتواند مرز بالایی یک کانال موازی نزولی را در ۰.۰۰۰۰۲۴۴۴ دلار بشکند، ۲۰ درصد صعودی را پیش‌بینی می‌کند. تجزیه و تحلیل مارتینز، که در نمودار پیوست شده به پست نشان داده شده است، مسیر SHIB را با هدف شکستن این سطح مقاومت مهم نشان می دهد.

بازار ارزهای دیجیتال امروز رشد قابل توجهی داشته است، به ویژه در دارایی های دیجیتال مبتنی بر میم. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، صنعت ارزهای دیجیتال میم با افزایش قابل توجه ۵.۵۶ درصدی سرمایه مواجه شد و به رقم خیره کننده ۵۲.۹۴ میلیارد دلار رسید. حجم معاملات برای توکن های الهام گرفته از Mem بیش از ۱۱۸ درصد افزایش یافت که نشان دهنده علاقه و فعالیت رو به رشد در این جایگاه است.

""
منبع: علی مارتینز

علاوه بر SHIB، میم کوین های دیگری مانند Pepe Coin (PEPE) و Dogecoin (DOGE) رهبری این حمله را بر عهده دارند. این افزایش در فعالیت‌های میم کوین همزمان با افزایش علاقه به فضای رمزنگاری است که احتمالاً با بازگشت کیت “رورینگ کیتی” گیل به کانون توجه تقویت شده است.

“گربه خروشان” بازگشته است

گیل که به دلیل مشارکت در حماسه سهام کوتاه مدت GameStop (GME) در سال ۲۰۲۱ مورد توجه قرار گرفت، بار دیگر به یک چهره برجسته در بحث های مالی تبدیل شد.

گیل، یک مشاور مالی و سرمایه گذار سابق، به دلیل احساسات صعودی خود در GameStop به طور گسترده ای شناخته شد. پست های مشتاقانه و متقاعد کننده او طرفداران زیادی را در جامعه تجارت آنلاین جذب کرد و بسیاری از سرمایه گذاران خرد را متقاعد کرد که سهام GameStop را بخرند و چیزی شبیه به یک فرقه را ایجاد کرد.

در حالی که SHIB در میان همتایان میم کوین خود متمایز است، پیش‌بینی مارتینز حس جدیدی از خوش‌بینی را به مسیر خود تزریق می‌کند. افزایش احتمالی ۲۰ درصدی بر اساس شکستن سطح مقاومت می تواند یک روند صعودی قابل توجه برای جامعه SHIB باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا