🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) تغییر قابل توجهی در قیمت ایجاد می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu یکی از قوی‌ترین حرکت‌ها را در بازار با اصلاحی بالای ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار انجام داد که اعتقاد بر این است که آستانه روانی قوی برای دارایی است. با این حال، SHIB در حال حاضر با هیچ مقاومت فنی مواجه نیست و باید حداقل قبل از رسیدن به مقاومت روانی ۰.۰۰۰۰۳ دلار ایمن باشد.

با توجه به عملکردی که در چند روز گذشته نشان داده است، این افزایش اخیر برای دارندگان و معامله گران SHIB یک موهبت است. همانطور که برای هر حرکت قیمتی تا کنون، به نظر می رسد که بیشتر نتیجه افزایش خرید باشد. این یک علامت مثبت است، همانطور که با شکست در SHIB پس از ادغام مشهود است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

میانگین متحرک نیز اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می دهد. SHIB موفق شد از میانگین متحرک ۵۰ روزه عبور کند که نشان دهنده شدت صعودی قیمت است. پیشرفت مهم بعدی که باید مشاهده کرد، میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نارنجی رنگ بسیار پایین تر از قیمت خواهد بود که در این نقطه به روند صعودی می افزاید.

مرتبط با

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، البته حجم آن است: با افزایش قیمت، تمایل به کاهش دارد. حجم یک عامل بسیار مهم است زیرا به عنوان تاییدی بر قدرت حرکت قیمت عمل می کند.

با نگاهی به آینده، می بینیم که مانع بعدی ۰.۰۰۰۰۳ دلار است. سطح مهم است زیرا روانی و همچنین گردترین سطح است. اگر SHIB بتواند بعد از مانع ادامه دهد، می تواند به معنای راهی برای دستاوردهای بزرگتر در آینده باشد. RSI به آستانه «خرید بیش از حد» نزدیک می شود، به این معنی که قیمت ها به زودی تحت فشار فروش کوتاه مدت قرار خواهند گرفت. با این حال، در دراز مدت، اگر SHIB موفق شود این روند را با حجم خرید بسیار قوی حفظ کند، احتمال صعود بیشتر بسیار زیاد است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا