اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) در بخش محوری، اکشن خرس ثور برای یک سفر حماسی

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو تنها در سه ماهه گذشته بیش از دو سال رشد داشته است. روند صعودی ناشی از صعود التقاطی بیت کوین (BTC) به بالاترین حد تاریخ (ATH). با وجود کشمکش های تاریخی، آوریل و این سه ماهه دوم به طور کلی چشم انداز متفاوت و تقریباً نزولی دارند. داده‌های Cryptorank نشان می‌دهد که آوریل با روندهای منفی همراه بود، اگرچه میانگین افزایش در ماه ۸.۹۳٪ بود.

روند شیبا اینو آوریل در سال ۲۰۲۱ با افزایش ۶۹.۴ درصدی روبرو می شود. آوریل ۲۰۲۲ روند را معکوس کرد و قیمت در کل ۲۲ درصد کاهش یافت. آوریل ۲۰۲۳ نیز شاهد کاهش ۶.۴۱ درصدی قیمت SHIB بود. این روند تاکنون با ۵.۵۳ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۲۹۳ دلار رسیده است.

منبع: Cryptorank

وقتی برای مشاهده عملکرد شیبا اینو به صورت فصلی کوچک‌نمایی می‌کنیم، مشخص می‌شود که سه ماهه دوم (Q2) کمترین عملکرد را برای ارز دیجیتال به طور کلی داشته است. سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ شاهد بسته شدن SHIB با رشد ۶۲۸.۹ درصدی بودیم. این رشد ثابت شد که یک رویداد یکباره است.

طبق داده‌های Cryptorank، سه‌ماهه دوم سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ شاهد رشد معکوس بودیم، با کاهش قیمت میم کوین به ترتیب ۶۰.۲ و ۳۰.۲ درصد.

گاو نر و خرس SHIB این را متوجه خواهند شد

علیرغم روندهای تاریخی، بسیاری از شاخص ها به یک واگرایی بالقوه در این سه ماهه جدید اشاره می کنند. به عنوان یک اکوسیستم، شیبا اینو با کاتالیزورهای رشد متعددی تکامل یافته است که می تواند مبارزه خرس گاو نر را دوباره متعادل کند.

یکی از این کاتالیزورها نرخ سوخت است، روندی که در کمک به کاهش عرضه ارز دیجیتال ثابت مانده است. بر اساس گزارش قبلی، در ماه مارس در مجموع ۱۵.۶ میلیارد SHIB به دست آمد و میزان سوختگی ۲۳۳۰ درصد افزایش یافت.

این میزان سوختگی با پذیرش روزافزون محلول پوسته پوسته شدن لایه ۲ Shiba Inu، Shibarium تکمیل می شود. شیباریوم، به ویژه، به دستیابی به نقاط عطف قابل توجهی ادامه داد که در نهایت به رشد اکوسیستم زیربنایی Shiba Inu کمک کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا