اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu (SHIB) Epic Comeback نشان داده شده توسط Bollinger Bands

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) امروزه در کانون توجه قرار دارد زیرا معیارهای آن با نشانه‌های بهبود احتمالی در تضاد است. در زمان نگارش این مقاله، سکه میم با مضمون سگ با ۰.۶۷ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۳۷۳ دلار رسیده است.

باندهای بولینگر به روند صعودی شیبا اینو اشاره می کنند

این افزایش جزئی اولین خودروی شیبا اینو یا تلاشی برای ایجاد پشتیبانی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار نیست. نیروهای بازار گسترده تر همیشه برای خفه کردن احتمال شکست احتمالی شیبا اینو کار کرده اند. با این حال، اطلاعات به دست آمده از شاخص فنی Bollinger Bands نشان می دهد که ممکن است به زودی راه اندازی مجدد رخ دهد.

کاراکتر SHIB/USDT 1D از طریق TradingView

نمودار یک روزه SHIB/USDT در TradingView نشان می دهد که Shiba Inu حداقل از ۷ مه در نقطه اشباع فروش معامله شده است. از آنجایی که قیمت تا کنون حول باندهای پایین تر بولینگر در نوسان بوده است، احتمال معکوس شدن روند بسیار زیاد است.

شکست جزئی با تغییر قیمت به سمت باندهای بولینگر متوسط ​​خنثی امیدوارکننده است اما ممکن است کوتاه مدت باشد. اما جامعه شیبا اینو به اهداف نهایی بلندمدت متعهد است. با تراکنش های بزرگی که اخیراً شناسایی شده است، ثبت این افزایش بدبینانه در بلندمدت به وضوح امکان پذیر است.

شاخص قدرت نسبی خنثی شیبا اینو (RSI) نیز به وضوح شانس بازپس گیری کنترل بازار توسط گاوهای نر SHIB را برجسته می کند.

رانش کاتالیزور با بالاترین سطح (ATH).

شیبا اینو در اکتبر ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار رسید. امروزه، ارز دیجیتال به یک تکامل فوق‌العاده رسیده است که آن را از یک میم سکه سوداگرانه به یک پروتکل با موارد استفاده رو به رشد تبدیل کرده است.

پتانسیل Shibarium، پلت فرم قرارداد هوشمند، و روند صعودی کلی بازار آنچه را که برای تکمیل سیگنال‌های فنی SHIB لازم است، دارد. در آینده نزدیک، Shiba Inu ممکن است تلاش کند ATH را دوباره آزمایش کند و به طور بالقوه نقطه عطف قیمت جدیدی را به طور کلی ترسیم کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا