🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ رایت Shiba Inu (SHIB) 2.814 درصد افزایش یافته و ۷۹۱۲۳۸۸ توکن سوزانده شده است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) همچنان تحت کنترل بسیار شدیدی قرار دارد زیرا قیمت همچنان در راستای اکوسیستم ارز دیجیتالی گسترده‌تر کاهش می‌یابد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با ۲.۳۷ درصد کاهش در ۲۳ ساعت به ۰.۰۰۰۰۲۲۳۴ دلار رسیده است، اما این کاهش با افزایش ۲.۸۱۴ درصدی قیمت توکن پشتیبانی می شود. نرخ پخت و پز.

داده های Shibburn نشان می دهد که تعداد واقعی Shiba Inu سوخته شده ۷,۹۱۲,۳۸۸ SHIB است. برخاستن بزرگ از حدود ۲۰۰۰۰۰ سکه سوزانده شده در اوایل روز دوشنبه. حداقل سه کیف پول در افزایش نرخ سوختگی برجسته بودند، زیرا هر کدام بیش از ۱ میلیون SHIB به کیف پول مرده کمک کردند.

میزان سوختگی Shiba Inu از طریق Shibburn

مرتبط با

بزرگترین کیف پول از سه کیف پول، '0x608…9fe80'، به سوزاندن کل ۴,۳۲۰,۵۸۷ SHIB کمک کرد. علاوه بر این، کیف پول های '0xc66…650ae' و '0x608…9fe80' به ترتیب ۱,۵۳۸,۱۲۸ SHIB و ۱,۰۳۱,۸۱۴ SHIB اضافه کردند. کمک‌های کوچک‌تر SHIB نیز به آدرس رایت انجام شد و تعداد کل توکن‌های Shiba Inu سوزانده شده از تیراژ اولیه به ۴۱۰,۷۲۶,۵۴۶,۰۲۳,۲۲۹ SHIB رسید.

شیبا اینو در حال حاضر در اختیار اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر است. با کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۶۸۰۰۰ دلار، هم شیبا اینو و هم توکن های دیگر با همبستگی بالاتر با بیت کوین شانس نسبتاً کمتری برای بازیابی به خودی خود دارند.

علاوه بر اندازه گیری میزان سوختگی، Shiba Inu اکنون در سایر شاخص های عملکرد کلیدی عملکرد بهتری دارد. در حال حاضر، حجم معاملات روزانه ۳۳.۳۵ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافته و به ۶۲۴,۸۸۳,۴۴۲ دلار رسیده است که نشان دهنده احیای کم در حال انجام در جامعه آن است.

مرتبط با

علاوه بر این، تراکنش‌های نهنگ رونق داشت و در مجموع ۱۷۲.۵ میلیون دلار در معاملات یک شبه، ۴۳۸ درصد افزایش یافت. در حالی که شیبا اینو شاخص های کلیدی همچنان در حال افزایش هستندبهبود کوتاه مدت ممکن است به طور کلی به اعداد زنجیره ای کاهش یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا