اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) نکاتی از رالی بالقوه پیش رو برای سودآوری

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) در آستانه شکست است اما روند نزولی کنونی بازه زمانی این شکست صعودی را بیشتر می‌کند. طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB)، سودآوری میم کوین به‌طور قابل‌توجهی مبنای دیگری را برای پیش‌بینی روند صعودی در آینده نزدیک نشان می‌دهد.

داده ها نشان داد که تعداد آدرس ها یا کیف پول های سودآور در اکوسیستم شیبا اینو به ۹۰۲۹۶۰ آدرس یا ۶۷.۲۳ درصد از کل شبکه رسیده است. آدرس‌های «نامشهود» به میزان قابل‌توجهی کمتر و ۳۵۲۱۹۰ یا ۲۶.۲۲ درصد است. آدرس‌های «در پول» یا در نقطه سربه‌سر، ۸۸۰۲۰ یا ۶.۵۵ درصد ارزش دارند.

بیشتر نمودار Coin In and Out در ITB پشتیبانی قابل توجهی از SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار نشان می دهد، جایی که در مجموع ۷۶.۶ تریلیون توکن توسط ۸۴۷۴۰ آدرس SHIB خریداری شده است. از سوی دیگر، مقاومت در ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار قرار دارد، جایی که ۲۰.۹۷ تریلیون SHIB توسط ۱۳۷۶۰۰ آدرس انباشته شده است.

با توجه به اکثریت بزرگ سود، معامله گران بیشتری ممکن است وسوسه شوند که در کوتاه مدت سودهای کوچکی کسب کنند، که می تواند به SHIB فضای کافی برای ترسیم افزایش قیمت رو به رشد بدهد.

نهنگ های شیبا اینو، سوزاندن و شیباریوم

تقریباً غیرممکن است که احتمال افزایش Shiba Inu از سطح فعلی خود را بدون ذکر محرک‌های رشد عمده، چشم‌انداز نهنگ یا معاملات بزرگ، معیارهای سوختگی SHIB و نقش Shibarium تجزیه و تحلیل کنیم.

داده های ITB نشان می دهد که تراکنش های بزرگ با ۱۷۹.۴۸ درصد افزایش به ۱۶۳.۱۲ میلیون دلار در ۲۴ ساعت رسیده است. این تراکنش‌های بزرگ شامل تراکنش‌هایی به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر است و همانطور که در گزارش‌های قبلی U.Today دیده می‌شود، در داخل شبکه رایج‌تر شده‌اند. این انباشت فزاینده به ایجاد فشار عرضه کمک می کند که می تواند در بلندمدت بر رشد قیمت تأثیر بگذارد.

سوزاندن فشرده SHIB همچنین یک تقویت رایگان برای افزایش قیمت است. علاوه بر این، فعالیت قوی شبکه نشان‌دهنده وضعیت سالم است زیرا تراکنش‌های بیشتری در پروتکل Shibarium مرتبط ثبت می‌شود، که احتمالاً در طول زمان کاربران بیشتری را جذب می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا