🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت Shiba Inu با فهرست‌های جدید امن SHIB و BONE 11 درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. Shiba Inu قبل از حذف برخی از سودهای خود در بحبوحه سود گرفتن در بازار کلی ارزهای دیجیتال، تا ۱۱ درصد افزایش یافت.

افزایش قیمت SHIB پس از اعلام لیست های جدید برای SHIB و BONE ShibaSwap (BONE)، توکن حاکمیتی Shiba Inu و همچنین توکن گاز Shibarium صورت گرفت.

lBank صرافی کریپتو اخیراً یک لیست آتی جدید را اعلام کرد: BONE perpetual اکنون با حداکثر اهرم ۵۰ برابری روی پلتفرم موجود است.

در یک اعلامیه هیجان انگیز دیگر، Binance Futures قرارداد دائمی ۱۰۰۰SHIB با حاشیه USDC را با اهرم تا ۵۰ برابر راه اندازی خواهد کرد. صرافی کریپتو می گوید که این حرکت لیست گزینه های معاملاتی ارائه شده در پلتفرم Binance Futures را گسترش می دهد و تجربه معاملاتی کاربران را بهبود می بخشد.

Binance Futures در ۲۸ مارس ساعت ۰۷:۰۰ UTC، قرارداد دائمی ۱۰۰۰SHIB با حاشیه USDC را معرفی می کند، که حداکثر اهرم ۵۰ برابری را ارائه می دهد. دارایی اساسی برای قرارداد دائمی مارجین USDC 1000SHIB Shiba Inu (1000SHIB) و دارایی تسویه USDC است.

در ۲۵ مارس، Shiba Inu فهرست جدیدی را در صرافی رمزارز استرالیا bitcoin.com.au تضمین کرد و به کاربران اجازه داد SHIB را در این پلتفرم خریداری کنند.

فهرست‌های جدید به توکن‌های SHIB و BONE اجازه می‌دهد تا دید و دسترسی بیشتری پیدا کنند و راه را برای پذیرش و کاربرد گسترده‌تر در فضای ارزهای دیجیتال هموار کنند.

حرکت قیمت SHIB

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۹۸۹ دلار معامله می شد که ۱.۹۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشت و سودهای روزانه را که قیمت آن را به ۰.۰۰۰۰۳۱۸۷ دلار رسانده بود، پاک کرد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

SHIB چهارمین روز متوالی رشد خود را از جمعه ۲۲ مارس ثبت کرد. RSI روزانه به محدوده مثبت در ۶۱ رسیده است که نشان دهنده یک مزیت برای گاوها است.

طبق داده‌های زنجیره‌ای از IntoTheBlock، شیبا اینو با مقاومت بعدی در محدوده ۰.۰۰۰۰۳۴ تا ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار مواجه است. که در آن ۱۱.۱۲ تریلیون SHIB توسط ۶۴۸۴۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار خریداری شد.

در صورت کاهش، پشتیبانی قیمت کلید SHIB بین ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار است. که در آن ۷۷.۲۹ تریلیون SHIB توسط ۱۷۷۸۶۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار خریداری شد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا