اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو در آستانه ۴ میلیون آدرس با افزایش نرخ پذیرش SHIB

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ در آستانه رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ است. تعداد کل آدرس ها به چهار میلیون نزدیک می شود. این به تمام آدرس‌هایی اشاره دارد که تا کنون ایجاد شده‌اند و در نقطه‌ای SHIB را نگه داشته‌اند. انجام دادن.

این در حالی است که نرخ پذیرش SHIB به طور قابل توجهی افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش علاقه به ارز دیجیتال است.

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که Shiba Inu در مجموع به ۳.۹۸ میلیون آدرس رسیده است. این همچنین با افزایش آدرس‌های جدید ایجاد شده در زمانی که SHIB به ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار در ۵ مارس به اوج خود رسید، پشتیبانی شد.

بر اساس داده های همان منبع، نرخ پذیرش جدید برای شیبا اینو در حال حاضر ۴۰.۲۲ درصد است.

به بلوک
شیبا اینو (SHIB) کل آدرس ها، با حسن نیت: IntoTheBlock

شاخص نرخ پذیرش جدید IntoTheBlock درصد آدرس‌های جدیدی را که اولین تراکنش خود را در بین تمام آدرس‌های فعال در یک روز انجام می‌دهند، نشان می‌دهد. این ایده درباره سهم تازه واردان از کل فعالیت می دهد.

با نرخ فعلی ۴۰.۲۲٪، این بدان معنی است که از هر پنج آدرس فعال SHIB، دو آدرس جدید برای شبکه هستند.

نرخ پذیرش شیبا اینو همچنان چشمگیر است زیرا بازار با عدم اطمینان مواجه است. از ابتدای ماه آوریل، بازار کریپتو عمدتاً به دلیل عدم اطمینان اقتصاد کلان با نوسانات مواجه شده است.

پس از افزایش چشمگیر ۱۴۴ درصدی قیمت در ماه مارس، قیمت SHIB در تلاش برای افزایش سرعت بوده است. شیبا اینو از ۲۸ مارس که به ۰.۰۰۰۰۳۲۸۵ دلار رسید، به طور پیوسته کاهش یافته است.

بر اساس CoinMarketCap، قیمت Shiba Inu 0.0000269 دلار است که پس از دو روز متوالی سقوط، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۷ درصد افزایش یافته است.

در یک خبر مثبت، شیبا اینو از بیت کوین پیشی گرفته و به عنوان پرمعامله ترین دارایی دیجیتال در WazirX، یکی از برترین صرافی های ارزهای دیجیتال هند، پیشی گرفته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا