🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو با توییت هیجان انگیز جامعه SHIB را هیجان زده می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shytoshi Kusama، رهبر پروژه Shiba Inu، جامعه SHIB را با یک توییت هیجان انگیز هیجان زده کرد و تغییرات مکرر مکان خود را روشن کرد و به پیشرفت های مهمی که در انتظار جامعه SHIB است اشاره کرد.

قبل از این زمان، کوساما مرتباً وضعیت موقعیت مکانی خود را در پلتفرم های شبکه های اجتماعی، به ویژه X، تغییر می داد و ظرف چند روز بین هنگ کنگ، ژاپن و ایالات متحده جابجا می شد. مکان فعلی آن لس آنجلس، کالیفرنیا است. این امر جنجالی را در میان جامعه SHIB برانگیخت و برخی در مورد یک تور جهانی یا ایجاد روابط استراتژیک بین این کشورها گمانه زنی کردند.

به نظر می‌رسد که گزینه دوم معتبر است، زیرا شیبا اینو روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۲ میلیون دلار از شرکای استراتژیک VC به رهبری Cypher Capital برای راه‌اندازی بلاک چین با رمزگذاری کامل هممورفیک (FHE) از طریق Shiba TREAT تضمین کرده است. آخرین نشانه ناپایدار اکوسیستم اینو.

اکنون می‌دانید که چرا هنگام ارائه به باهوش‌ترین ذهن‌های صنعت خود، دائماً موقعیت خود را تغییر می‌دهم.» کوساما در یک توییت هیجان انگیز اعلام شد.

Treat به رمزگذاری کاملاً هممورفیک (FHE) بلاک چین Shiba Inu که با مشارکت Zama ساخته شده است، نیرو می‌دهد. انتظار می‌رود آخرین دور جمع‌آوری سرمایه به شیباریوم کمک کند تا موقعیت خود را به عنوان مرکز میم‌ها در دنیای رمزنگاری مستحکم کند و کاربرد آن را به ارتفاعات جدیدی برساند.

علاوه بر این، توییت کوساما به تحولات بزرگ در افق برای جامعه SHIB اشاره کرد و نشان داد که این پروژه برنامه های بلندپروازانه ای برای حامیان خود دارد.

کوساما نوشت: “این روز بزرگی برای SHIB است زیرا ما در رمزگذاری پیشرفت می کنیم و کل برند خود را ارتقا می دهیم. چیزهای زیادی برای ارتش در پیش است. من هرگز برای SHIB هیجان زده نبودم.”

اگرچه جزئیات بیشتری ارائه نشد، پیام کوساما باعث گمانه‌زنی‌هایی در مورد مشارکت‌های بالقوه، راه‌اندازی محصول و گسترش اکوسیستم شد که می‌تواند SHIB را به ارتفاعات جدیدی برساند. با وجود چیزهای زیادی برای SHIB، جامعه مشتاقانه منتظر به روز رسانی ها و اطلاعیه های آینده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا