🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu Leader اولین رویداد “ملاقات و احوالپرسی” را میزبانی می کند، ویزا با این همکاری شرط خود را روی کریپتو گسترش می دهد، چانگ هارد فورک کاردانو ممکن است باعث تجمع ADA شود: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

U.Today سه خبر مهم آخر هفته را خلاصه کرد.

Shytoshi Kusama ایستگاه بعدی خود را اعلام می کند که به اطلاع عموم خواهد رسید

در روز جمعه، ۵ ژوئیه، به رهبری شیبا اینو معروف به شیتوشی کوساما میزبانی شد ژاپن اولین “ملاقات و احوالپرسی” خود را در طول کنفرانس سالانه IVS 2024 در کیوتو برگزار کرد. کوساما با پنهان کردن هویت واقعی خود، با دو ماسک، مقنعه، لباس‌های بزرگ مشکی و دستکش ظاهر شد. در دیدار با اعضای جامعه SHIB، رهبر در مورد موضوعاتی مانند برنامه های آینده پروژه، انتقال از Web2 به Web3 و موارد دیگر صحبت کرد. کوساما همچنین در یک حرکت دوستانه عکس هایی گرفت که همه می خواستند از ظاهر عمومی نادر او عکس بگیرند. روز بعد از “ملاقات و احوالپرسی” کوساما متن Xاو پستی نوشت که در آن از برگزارکنندگان IVS 2024 در کیوتو و هواداران SHIB که برای دیدار با او در غرفه SHIB در کنفرانس آمده بودند تشکر کرد. «ایستگاه بعدی… بمبئی!» رهبر SHIB در آخرین سطرهای مقاله خود نوشت و خشم جامعه را برانگیخت. با این حال، مشخص نیست که آیا کوساما رویداد بعدی “ملاقات و احوالپرسی” خود را در آنجا برگزار خواهد کرد یا فقط از این شهر هند بازدید خواهد کرد.

مرتبط با

هشدار بحرانی شیبا اینو (SHIB) توسط انجمن صادر شد

ویزا با این همکاری سرمایه گذاری خود را در حوزه ارزهای دیجیتال گسترش می دهد

اخیرا اعلام کرد توسط غول کیف پول سخت افزاری Tangem در رسانه های اجتماعی همکاری کرد برای ایجاد یک سیستم پرداخت خودپایه برای کیف پول های سخت افزاری با سیستم کارت پیشرو Visa. به گفته آندری لازوتکین، CTO در Tangem، مشتریان کیف پول های سخت افزاری اکنون می توانند به طور یکپارچه از دارایی های رمزنگاری در نقل و انتقالات روزانه استفاده کنند. لازوتکین گفت: «کاربران هر کیف پولی می‌توانند یک حساب غیرمتمرکز باز کنند و یک کارت بدون حضانت برای مدیریت و انجام تراکنش‌ها دریافت کنند. انتظار می رود این محصول تا پایان سال ۲۰۲۴ عرضه شود. با این حال، هنوز تاریخ دقیق عرضه اعلام نشده است. فناوری جدید کیف پول با نام تجاری Tangem کار خواهد کرد که به لطف حق ثبت اختراع فعال تایید شده توسط ویزا برای یک دوره تا سال ۲۰۳۰ امکان پذیر شده است.

کاردانو هارد فورک چانگ را می‌بیند: رشد تاریخی به افزایش بالقوه برای ADA اشاره دارد

جامعه کاردانو بی صبرانه منتظر هارد فورک چانگ قرار است در پایان ماه جولای برگزار شود. هارد فورک چانگ آغازگر دوره جدیدی از حکمرانی برای کاردانو خواهد بود، زیرا کاردانو به طور فعال توسط شرکت توسعه Input Output Global (IOG) مدیریت نمی شود، بلکه به طور کامل توسط اعضای جامعه مدیریت می شود. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، چنین ارتقای بزرگی می تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت ADA شود و داده های تاریخی به احتمال چنین سناریویی اشاره می کند. با توجه به IntoTheBlock، ADA قبل از آخرین ارتقاء عمده Cardano در سال ۲۰۲۱ افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. قیمت ADA تنها در یک ماه ۱۳۰ درصد افزایش یافت و از ۱.۳۵ دلار به ۳.۱۰ دلار رسید. با پیشروی ماه جولای، انجمن Cardano به دقت بررسی خواهد کرد که چنگال چانگ چگونه بر قیمت ADA تأثیر می گذارد. با این حال، باید دید که آیا این افزایش سکه بومی Cardano را تسریع خواهد کرد یا خیر.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا