اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو موفقیت عظیمی را که توسط توکن BONE به دست آمده را برجسته می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • عملکرد بازار BONE
  • SHIB با سرعت بسیار بالایی می سوزد

حساب رسمی شیبا اینو در شبکه اجتماعی X/Twitter اعلامیه بزرگی را برای کل جامعه SHIB اعلام کرد. این به دلیل آخرین نقطه عطف مهمی است که توکن گاز Shibarium Bone ShibaSwap (BONE) در این هفته به آن دست یافت.

طبق این توییت، BONE بیشترین رای را در MarketCoinpedia دریافت کرد و نامزدی “انتخاب شماره ۱ شخص” را به خود اختصاص داد.

توییت SHIB تاکید کرد که این به لطف حمایت فوق العاده ارتش شیبا اینو امکان پذیر است.

عملکرد بازار BONE

با وجود لیست های اخیر گزارش شده و سایر موفقیت های BONE، قیمت توکن رو به کاهش بوده است. طی ۲۴ ساعت گذشته، BONE کاهش شدید ۱۴.۸۵ درصدی را تجربه کرده است، از ۰.۸۵۷۸ دلار به ۰.۷۳۰۴ دلار کاهش یافته است، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله می شد.

یکی از لیست های قابل توجهی که BONE اخیراً به دست آورده است، فهرستی بود که حدود یک ماه پیش توسط صرافی برتر Gate.io انجام شد. این پلتفرم قابلیت های معاملاتی BONE را گسترش داد و آن را به لیست معاملات اعتباری اضافه کرد و همچنین آن را به عنوان یک دارایی رمزنگاری قابل وام برای مشتریان خود در دسترس قرار داد.

SHIB با سرعت بسیار بالایی می سوزد

میزان سوختگی SHIB از صبح دیروز به شدت افزایش یافته است. طی ۲۴ ساعت گذشته، این معیار کلیدی ۲۳۵۵ درصد افزایش یافته است. این امر به دلیل افزایش تعداد سکه های میم سوخته به ۱۱۰۳۸۴۷۹۹ SHIB امکان پذیر شد.

رکوردی که در بالا ذکر شد در نیم دوجین سوختگی به دست آمد. بزرگترین آنها ۱۰۵,۴۶۹,۵۴۶ Shiba Inus را به آدرس های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کرد. دو بزرگ‌ترین انتقال، ۳,۳۷۰,۹۳۰ و ۱,۳۰۶,۸۶۵ SHIB را انجام دادند. هر دو قبل از معامله ۱۰۵ میلیونی رخ داده اند.

طبق همین منبع داده، در ماه مارس، تیم Shiba Inu به همراه جامعه موفق شدند ۱۵,۶۴۴,۳۲۹,۶۶۸ میم سکه SHIB را از بین ببرند که منجر به افزایش ۲,۲۳۰ درصدی در نرخ رایت ماهانه شد.

با این حال، بیشتر آن توسط تیم SHIB نابود شد. در ۱۸ اسفند ۱۳۶۱۰۱۵۳۸۴۱ پول سینه به نانوایی مجازی فرستادند. علاوه بر SHIB، آنها همچنین تعدادی ژتون BONE و LEASH را سوزاندند.

تمام این سوختگی های تیم SHIB با هزینه های گاز پرداخت شده در Shibarium و BONE امکان پذیر شد. تیم برخی از اینها را به SHIB و LEASH تبدیل کرده و آنها را سوزاند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا