اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو انتظار رالی ۵۰ درصدی را دارد زیرا قیمت SHIB وارد حالت Breakout ‘Cup And Handle’ می شود

شکست Shiba Inu تقریبا ۱۰ روز پس از اضافه شدن SHIB به کارت Binance رخ داد.

شیبا اینو (SHIB) در ۱۴ آگوست از الگوی غالب “کاپ و دسته” خارج شد و چشم انداز کسب سودهای بیشتر در هفته های آینده را افزایش داد.

شیبا اینو می تواند ۵۰ درصد پرواز کند

یک فنجان و دسته زمانی ظاهر می شود که قیمت در مرحله اول در یک مسیر U شکل بالا می رود و در مرحله دوم یک حرکت سریع به طرفین یا رو به پایین انجام می شود. به ویژه، روند قیمت ها زیر سطوح مقاومت عمومی توسعه می یابد.

الگوی فنجان و دسته معمولاً پس از خارج شدن قیمت از سطح مقاومت شکسته می شود. همانطور که در زیر می بینید، SHIB در ۱۴ آگوست پس از افزایش ۲۷ درصدی به ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار، همین کار را انجام داد.

نمودار روزانه SHIB/USD.منبع: Trading View

طبق قوانین تحلیل تکنیکال، هدف شکست جام و دسته با اندازه گیری فاصله بین پایین ترین نقطه الگو و خط مقاومت و افزودن آن به نقطه شکست تعیین می شود. در نتیجه، SHIB ممکن است به سمت $۰.۰۰۰۰۲۲۵۳ حرکت کند.

این به معنای افزایش ۵۰ درصدی قیمت تا سپتامبر است.

با این وجود تجمع مزخرف؟

اساساً، افزایش ۲۷ درصدی قیمت روزانه شیبا اینو در ۱۴ آگوست هیچ کاتالیزوری قابل مشاهده نداشت، به جز شاخص هایی که نشان می دهد نرخ سوخت SHIB در یک روز ۸۲۵ درصد افزایش یافته است. با این حال، مقدار SHIB سوزانده شده تنها بیش از ۴۵۰۰ دلار ارزش دارد.

میزان سوزش شیبا اینو. منبع: Shibburn.com

با این حال، به طور کلی، شبکه Shiba Inu در طول عمر خود، توکن های SHIB به ارزش ۶.۳۶ میلیون دلار را سوزانده است.

علاوه بر این، رالی Shiba Inu تقریباً ۱۰ روز پس از آن برگزار می شود که بایننس اعلام کرد که پشتیبانی SHIB را به کارت های پرداخت صادر شده در اروپا اضافه می کند. شانس SHIB برای یافتن کاربران جدید در این فضا را افزایش داد.

با این حال، به گفته تام بولکوفسکی، تحلیلگر کهنه کار، بنیادهای ضعیف با توجه به اینکه راه اندازی فنجان و دسته تنها ۶۱ درصد نرخ موفقیت در رسیدن به اهداف سود دارد، عوامل بنیادی ضعیف، سوگیری صعودی فنی SHIB را جبران می کند.

موارد مرتبط: ۳ ارز دیجیتال به دلیل ادغام اتریوم از قیمت ETH فراتر رفتند

بنابراین، اگر شکست فنجان و دسته با عقب نشینی از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA 200 روزه، موج آبی در نمودار زیر) نزدیک به ۰.۰۰۰۰۱۷۵۵ دلار شکست بخورد، SHIB به دنبال اولین اصلاح تا ۰.۰۰۰۰۱۳۰۶ دلار خواهد بود. اشاره به ۲۰ درصد کاهش نسبت به قیمت امروز

نمودار روزانه SHIB/USD.منبع: Trading View

راه‌اندازی فنجان و دسته شیبا اینو ممکن است به دلیل خرید بیش از حد روزانه شاخص قدرت نسبی توکن (RSI) با شکست مواجه شود. به ویژه، RSI از ۷۰ عبور کرد. این معمولاً منجر به یک دوره تعدیل یا اصلاح صاف می شود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا