🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu Exec راهنمای نحوه برخورد با روزهای پاییزی را ارائه می دهد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

روزهای رکود برخی از مشکل‌ترین زمان‌ها در اکوسیستم ارز دیجیتال هستند و سرمایه‌گذاران در این دوره اعتماد خود را از دست می‌دهند. با تکیه بر این، لوسی، سرپرست بازاریابی شیبا اینو، کارهای منحصر به فردی را به اشتراک گذاشت که اعضای جامعه می توانند برای مقابله با طوفان کاهش فعلی انجام دهند.

لیست کارهایی که باید انجام دهید در بازار خرس

شایان ذکر است که روزهای بازار نزولی اغلب با روزهای طولانی مشخص می شوند و شیبا اینو روز معاملاتی را با نت منفی به پایان می رساند. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو در ۲۴ ساعت ۰.۳۴ درصد و در هفته گذشته بیش از ۱۵ درصد کاهش داشته است.

مرتبط با

به گفته لوسی، برای سرمایه گذاران بلندمدت بهتر است از بازار دوری کنند. ناشر SHIB گفت: سرمایه گذاران در زمانی که دور هستند، ممکن است سعی کنند روی اهداف بلندمدت تمرکز کنند. هدف بلندمدت شیبا اینو به عنوان یک جامعه، رسیدن به هدف قیمت یک سنت است. برای رسیدن به این هدف، بسیاری از SHIB ها باید از گردش خارج شوند و موارد استفاده کافی به بازار اضافه شود.

لوسی همچنین بر نیاز به آموزش خود برای عبور از بازار نزولی تاکید کرد. مدیر اجرایی از محدود کردن قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی که در آن ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) گسترش می یابد، حمایت کرده است، در حالی که برای تنوع پرتفوی نیز فشار می آورد. هدف دیگر این است که در حین تمرین نظم و انضباط با جوامع مثبت در ارتباط باشید.

لوسی خاطرنشان کرد که مهم است که در صورت نیاز استراحت کنید و کاربران احتمالاً زمانی که به چرخه های گذشته بازار فکر می کنند عملکرد بهتری خواهند داشت.

مرتبط با

روزهای روشن آغاز شده است

به عنوان یک محصول بازار مالی، بعید است که Shiba Inu برای همیشه پایین بماند. به دلیل همبستگی قوی آن با بیت کوین (BTC)، همچنین احتمالاً هر گونه بهبودی صعودی را که ارز دیجیتال پیشرو ممکن است در آینده مشاهده کند، دنبال کند.

Shibarium، محلول مقیاس‌پذیری لایه ۲ مبتنی بر اتریوم پروژه، همچنین به عنوان یک کاتالیزور مهم برای تماشای Shiba Inu که مسیر بازیابی را ترسیم می‌کند، عمل می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا