اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوزاندن شیبا اینو ۶۴۰۰۰٪ افزایش می یابد زیرا قیمت SHIB به بازگشت اشاره می کند

فهرست

  • در مسیر بهبودی
  • ارتش SHIB متوقف نخواهد شد

داده های Shibburn تظاهرات میزان سوختگی شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۴۰۰۰ درصد افزایش یافته است. بیش از ۶۵۷ میلیون توکن SHIB در یک روز نابود شد و تعداد کل توکن های SHIB سوزانده شده به ۴۱۰,۷۲۵,۵۶۴,۲۷۲,۰۸۴ رسید.

نمودار نشان می دهد که قیمت SHIB 6.83 درصد در مقیاس روزانه افزایش یافته است، که نشان دهنده بهبودی آتی پس از اصلاح عمده بازار در آخر هفته گذشته است.

منبع: CoinMarketCap

در مسیر بهبودی

SHIB از ۱۱ تا ۱۳ آوریل متحمل ضرر سه روزه شد و ۲۶.۷۱ درصد سقوط کرد و به زیر سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۲ دلار سقوط کرد. علیرغم بهبود در ابتدای ماه، SHIB نتوانست دستاوردهای خود را حفظ کند و در پایان هفته گذشته وارد روند نزولی به سمت پایین‌ترین سطح شد.

Shiba Inu اخیرا رشد چشمگیری را نشان داده است و به ارزش بازار رقیب اصلی خود، Dogecoin نزدیک شده است. با این حال، کاهش اخیر بازار بر شیبا اینو نیز تأثیر گذاشته است. در زمان نوشتن، سیگنال‌های زنجیره‌ای SHIB عمدتاً نزولی باقی می‌مانند.

منبع: IntoTheBlock

ارتش SHIB متوقف نخواهد شد

اخیرا لوسی، کارشناس رسمی بازاریابی تیم شیبا اینو، به اشتراک گذاشته شده است یک توییت صعودی که بیانگر عزم تیم در مورد اهدافشان برای شیباریوم است.

لوسی در جدیدترین توییت خود تاکید کرد که یکی از اهداف اولیه تیم شیبا اینو، قرار دادن شیباریوم در خط مقدم بازار ارزهای دیجیتال بدون توجه به عوامل خارجی مانند پویایی شریک است. لوسی با تاکید بر عزم تزلزل ناپذیر تیم در توییتی نوشت: «ما متوقف نخواهیم شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا