🚨 اخبار ارز دیجیتال

در میان تست قیمت بحرانی SHIB، نرخ سوختگی Shiba Inu به ۴۸۹٪ افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز رمزنگاری شده با تم سگ Shiba Inu (SHIB) شاهد افزایش قابل توجه ۴۸۹ درصدی در نرخ رایت بود.

مطابق با حساب Shibburn X۱۹,۳۴۵,۰۸۶ توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شد که منجر به افزایش ۴۸۹.۸۷ درصدی در نرخ رایت SHIB شد.

افزایش قابل توجه نرخ سوخت در زمان نوسانات قیمت SHIB و کاهش قیمت ارز دیجیتال رخ می دهد. در حالی که افت قیمت در بازار ارزهای دیجیتال غیر معمول نیست، افزایش همزمان نرخ سوخت ممکن است نشان دهنده تلاش هماهنگ جامعه SHIB برای افزایش کمیاب توکن و به طور بالقوه تثبیت قیمت آن باشد.

به طور معمول، کاهش عرضه همراه با تقاضای ثابت یا افزایشی منجر به افزایش قیمت می شود. با این حال، پویایی بازار می تواند تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله احساسات سرمایه گذار، روند بازار و شرایط اقتصادی گسترده تر باشد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۸.۷۸% کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۱ دلار رسیده است. این نشان دهنده فروش در بازار ارزهای دیجیتال است که باعث شد بیت کوین به زیر سطح ۶۴۰۰۰ دلار سقوط کند. اکثر ارزهای دیجیتال نیز ضررهای قابل توجهی را تجربه می کنند.

بازار کریپتو در حال حاضر تحت فشار فروش است زیرا به نظر می رسد کاهش احتمال کاهش نرخ فدرال رزرو و افزایش بازده اوراق قرضه باعث تضعیف احساسات صعودی برای ارزهای دیجیتال و سهام شده است.

قیمت شیبا اینو با آزمایش بحرانی روبرو است

Shiba Inu (SHIB) در حال حاضر در یک نقطه بحرانی قیمت پس از کاهش اخیر است. بر اساس داده های IntoTheBlock، ۴۶.۱۱ تریلیون SHIB در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۰ تا ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار توسط ۴۴۷۱۰ آدرس با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۲۲ خریداری شد.

این بیش از یک محدوده قیمت است. این می تواند یک آزمون تورنسل برای دوام سکه باشد. خواه SHIB موفق شود یا پایدار بماند، نتیجه یک سرنخ مهم در مورد آنچه که باید از توکن با مضمون سگ انتظار داشت، خواهد بود.

در حالی که SHIB به پایین ترین حد این محدوده نزدیک می شود، بازار ارزهای دیجیتال با نفس بند آمده منتظر است تا ببیند آیا می تواند در این قیمت باقی بماند یا خیر. در صورت کاهش بیشتر، SHIB دارای حداقل پشتیبانی در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۹ تا ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار خواهد بود، جایی که ۳.۷۷ تریلیون SHIB توسط ۵۴۲۰ آدرس خریداری شده است.

در صورت برگشت، SHIB با مانع بعدی بین ۰.۰۰۰۰۲۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار روبرو خواهد شد، جایی که ۴۱۶۹۰ آدرس دارای ۳۷.۸۴ تریلیون SHIB هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا