🚨 اخبار ارز دیجیتال

فعالیت Shiba Inu در جستجوی ۴۵ تریلیون سطح SHIB 382٪ افزایش یافته است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ با افزایش ۳۸۲.۸۸ درصدی در حجم معاملات عمده شاهد افزایش شگفت انگیزی در فعالیت نهنگ ها بوده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات عمده Shiba Inu از ۵۰۷.۸۱ میلیارد SHIB به ۲.۵۴ تریلیون SHIB افزایش یافته است، به ازای هر داده از پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای IntoTheBlock.

حجم معاملات بزرگ به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر بر این اساس ۳۸۲.۸۸ درصد افزایش یافت و به ۶۰.۵۶ میلیون دلار رسید.

این افزایش مصادف با تلاش های مصمم معامله گران صعودی برای حفظ محدوده حیاتی ۴۵ تریلیون SHIB است و منعکس کننده نبرد شدید بین نیروهای صعودی و نزولی برای قیمت شیبا اینو است.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

بر اساس داده های IntoTheBlock، ۴۵.۷۸ تریلیون SHIB توسط ۵۰۵۹۰ آدرس در محدوده قیمت معاملاتی فعلی SHIB بین ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار خریداری شد.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو به انتهای محدوده نزدیک می‌شد، با ۵ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۳۶۳ دلار.

با تشدید نبرد بین گاوها و خرس ها، نمی توان اهمیت محدوده قیمت فعلی معاملات شیبا اینو را نادیده گرفت. دفاع موفقیت‌آمیز او می‌تواند شتاب صعودی مجددی را ایجاد کند و به طور بالقوه شیبا اینو را به ارتفاعات جدیدی برساند.

در مقابل، شکستن این حمایت در این محدوده می‌تواند باعث فشار بیشتر فروش شود، عزم سرمایه‌گذاران صعودی را آزمایش کند و نشان‌دهنده تغییر در احساسات بازار باشد.

در مقابل پس‌زمینه دفاع صعودی از محدوده حیاتی ۴۵ تریلیون SHIB، در حالی که جامعه SHIB برای نتیجه آماده می‌شود، صحنه برای یک رویارویی پرمخاطره بین گاوها و خرس‌ها آماده می‌شود.

اگر گاوها پیروز شوند، SHIB می تواند با مقاومت بعدی بین ۰.۰۰۰۰۲۵ تا ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار روبرو شود. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت SHIB را پایین بیاورند، پیش‌بینی می‌شود که حمایت در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۹ تا ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا