اخبار ارز دیجیتال

۳ آوریل SHIB پیش بینی قیمت

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، فروشندگان همچنان قوی تر از خریداران هستند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

نرخ SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۱۷ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت SHIB روند صعودی را نشان می دهد زیرا در نزدیکی سطح مقاومت محلی در ۰.۰۰۰۰۲۷۲۷ دلار معامله می شود. اگر گاوها بتوانند ابتکار عمل را تا پایان روز حفظ کنند، احتمال شکست منطقه ۰.۰۰۰۰۲۸ دلاری وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی گسترده تر، نرخ SHIB یک شکست کاذب در پایین ترین سطح دیروز ۰.۰۰۰۰۲۵۷۰ دلار ایجاد کرد. اگر شمع خیلی دور از این علامت بسته شود، برگشت به زودی می تواند منجر به تست ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار شود.

با این حال، اگر نوار نزدیک یا زیر این علامت بسته شود، انرژی انباشته شده می تواند برای حرکت به سمت نزدیکترین سطح حمایت در ۰.۰۰۰۰۲۳۸۰ دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر متفاوت به نظر می رسد. باید به بسته شدن بار هفتگی از نظر ۰.۰۰۰۰۲۷۴۵ دلار، پایین ترین شمع آخر، توجه کرد. اگر کمتر از این اتفاق بیفتد، احتمالاً اصلاح به منطقه ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار ادامه خواهد یافت.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۷۰۲ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا